اینستاگرام

توصیه هایی به زائرین برای سفر اربعین


اربعین: یکی از بزرگترین گردهمایی های جهانی، پیاده روی اربعین است. هر ساله عشق به اهل بیت موجب می شود که در اربعین عشاق آنها با پای پیاده دل به جاده زده و به کربلای معلی بروند. ما در این مقاله سعی میکنم تا برای راحت تر طی نمودن این مسیر معنوی نکاتی را که … نوشته توصیه هایی به زائرین برای سفر اربعین اولین بار در پارسی طب پدیدار شد.

تبليغ

اربعین: یکی از بزرگترین گردهمایی های جهانی، پیاده روی اربعین است.

هر ساله عشق به اهل بیت موجب می شود که در اربعین عشاق آنها با پای پیاده دل به جاده زده و به کربلای معلی بروند. ما در این مقاله سعی میکنم تا برای راحت تر طی نمودن این مسیر معنوی نکاتی را که لازم است زائران اربعین کربلا رعایت نماید ارائه دهیم.

از ورود غیر قانونی به خاک عراق جدان خودداری کنید

با توجه به اینکه دولت عراق افرادی را که بدون ویزا یا بدون ثبت مهر به این کشور وارد شوند حداقل سه سال زندانی برایشان در نظر گرفته است پس چند ساعت منتظر ماندن پشت مرز خیلی بهتر است از چندین ماه معطل شدن در این کشور!!!!!!!!

داشتن آمادگی جسمانی شرط اول پیاده روی اربعین

توصیه می شود در این زمان زنان باردار، کودکان، افراد سالخورده و بیماران قلبی از سفر به کربلا خودداری کنند و برنامه خود را به زمان دیگری موکول نمایند.

چرا که با توجه به طولانی بودن مسیر، ازدحام جمعیت و احتمال ابتلا به بیماری های واگیردار سلامت آنها به خطر می افتد.

وسایل ضرور مورد نیاز درا ین سفر معنوی

کیسه خوابکفش مناسب لباس راحت و مناسبدمپایی مناسبکرم ضد تاول وعرق سوز شدنضد آفتابدستمال مرطوبژل های پاک کنندهقرص های باز کننده گرفتگی عضلات، پماد پیروکسیکام، قرص های مسکنکلاه آفتابی و یا چفیهماسک و چسب زخمتنقلات انرژی زا

آب آشامیدنی سالم

در حین پیاده روی حتمان از آب بهداشتی و بسته بندی استفاده کنید و به هیچ عنوان از آب رودخانه و آب هایی که در بشکه و تانکر قرار دارد استفاده نکنید.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ