اینستاگرام

توصیه یک پیشکسوت؛ سیلوا:اوزیل خودت را به مربی تحمیل کن!


هافبک دفاعی اسبق تیم ملی فوتبال برزیل که 6 سال برای توپچی‌های لندن بازی کرد، به مسعود اوزیل یکسری توصیه برای بازگشت به روزهای خوب کرد.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری فارس، مسعود اوزیل همچنان به مهره‌ای تبدیل شده که مورد توجه «اونای امری»، سرمربی تیم آرسنال نیست.از این رو در ترکیب اصلی لندنی‌ها جایی ندارد.

این مساله البته باعث انتشار یکسری شایعات در مورد او شده است.به عنوان نمونه در برخی رسانه‌ها در روزهای گذشته عنوان شد که هافبک 30 ساله آلمانی در نقل و انتقالات زمستانی به تیمی دیگر ملحق خواهد شد.

البته در این مورد کارشناسانی توصیه کرده‌اند اوزیل همچنان آرسنالی بماند و البته خودش را به تیم و مربی‌، تحمیل کند.

یکی از این نفرات، «گیلبرتو سیلوا» پیشکسوت کنونی فوتبال برزیل است که در سال‌های 2002 تا 2008 برای «توپچی‌های لندن» به عنوان هافبک دفاعی بازی می‌کرد.

وی به سایت گل گفت:مطمئن هستم که برای اوزیل، کنار زمین نشستن و به عنوان بازیکن ذخیره بازی را دیدن، خیلی سخت است.البته او می‌تواند از این حالت خارج شود.

سیلوا 43 ساله که در سال‌های 2001 تا 2010 موفق شد 93 بازی برای تیم کشورش انجام دهد و 3 گل بزند، ادامه داد:حالا همه چیز برای بهترشدن وضعیت، دست خود اوزیل است. باید سخت کارکند و با آماده‌شدن به مربیش، پیام دهد.از این طریق است که می‌تواند به امری بگوید کاملا آماده است و قادر به انجام بازی است.

این توصیه‌ها در حالی از قول عضو پیشین تیم لیگ برتری عنوان شده که اوزیل در فصل جاری تنها 72 دقیقه حضور در میدان را داشته است.

انتهای پیام/ا


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ