اینستاگرام

جدی ترین گزینه هدایت سرخپوشان مشخص شد!


در صورت اخراج سولسشر، احتمال دارد مکس آلگری، سرمربی سابق یوونتوس به زودی هدایت منچستریونایتد را بر عهده گیرد. نوشته جدی ترین گزینه هدایت سرخپوشان مشخص شد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

جدی ترین گزینه هدایت سرخپوشان مشخص شد!

مکس آلگری، گزینه اصلی منچستریونایتد برای جانشینی سولسشر
نویسنده : خبرگزاری تخصصی فوتبال ؛ پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۲

در صورت اخراج سولسشر، احتمال دارد مکس آلگری، سرمربی سابق یوونتوس به زودی هدایت منچستریونایتد را بر عهده گیرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در حالیکه کمتر از یک سال از اخراج ژوزه مورینیو و حضور اوله گونار سولسشر به جای او روی نیمکت منچستریونایتد می گذرد، شرایط برای این سرمربی جوان و نروژی نیز چندان مساعد نیست و اخبار زیادی در مورد اخراج او هر روز منتشر می شود.

منچستریونایتد این هفته و در ادامه روند ناکامی های خود در بازی های خارج از خانه، در سنت جیمز پارک با یک گل مغلوب نیوکاسل شد تا به رده دوازدهم جدول سقوط کند و به نظر نمی رسد در صورت ادامه این روند، امکان ادامه همکاری یونایتد با سولسشر وجود داشته باشد.

اما کالچومرکاتو مدعی شد اگرچه نام های زیادی برای هدایت شیاطین سرخ مطرح شده، اما مکس آلگری از بالاترین شانس برای حضور در اولدترافورد برخوردار است. بعد از سپری کردن پنج سال درخشان در تورین و سلطه تمام و کمال بر سری آ، مکس آلگری در تابستان امسال از یوونتوس جدا شد و در حال حاضر بیکار است. چندی قبل اخباری در مورد یادگیری زبان انگلیسی توسط مکس آلگری مطرح شد که شایعات حضور او در لیگ جزیره را تقویت کرد. اگرچه اخباری در مورد حضور این سرمربی ایتالیایی در تاتنههام نیز مطرح شده، اما شیاطین سرخ از شانس بیشتری برای توافق با مکس آلگری برخوردارند و در صورت جدایی سولسشر، احتمال حضور وی در اولدترافورد وجود دارد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ