مشکل بزرگ استقلال از زبان پیشکسوت تیم


مشکل بزرگ استقلال از زبان پیشکسوت تیم

پیشکسوت آبی پوشان با تاکید بر این که بعضی از بازیکنان استقلال در حد این تیم نیستند گفت: خط دفاعی مشکلات زیادی دارد.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال روزهای خوبی را سپری نمی‌کند و شرایط این تیم در جدول رده بندی گویای این مطلب است. آبی‌ها به خصوص در خط دفاعی مشکلاتی دارند که حاصل آن تعداد نسبتا زیاد گل‌های خورده آنها در پنج هفته ابتدایی مسابقات است.

محمد نوری پیشکسوت آبی پوشان اظهار داشت: همیشه سعی کردم به عنوان یک پیشکسوت از تیمم دفاع کنم و همواره حامی آن باشم. اما الان شرایط طوری هست که بهترین دفاع از این تیم، بیان واقعیت‌ها و مشکلاتی است که تیم را به اینجا رسانده.

وی با تاکید بر توانمندی‌های استراماچونی گفت: پر واضح است این مربی ایتالیایی مردی توانمند است که اگر ابزار کارش فراهم باشد می‌تواند مفید باشد. اما مشکلات و کمبودهای موجود دست و پای او را هم بسته است.

بیشتر بخوانید:

احتمال غیبت دروازه‌بان استقلال در جام‌حذفی

مدافع پیشین استقلال تاکید کرد: اصلی ترین مشکل این تیم خط دفاعی است. جنس تیم در خط دفاعی جور نیست و بازیکنان در قلب خط دفاع از یک جنس هستند. بعضی از بازیکنان هم که اصلا در اندازه استقلال نیستند و باید کنکاش کرد آنها پیشنهاد و انتخاب چه فردی بوده‌اند و از کدام کانالی به این تیم رسیده‌اند.

نوری بیان داشت: تا هنوز هفته زیادی از فصل را پشت سر نگذاشتیم باید مسئولان تیم فکری کرده و این ضعف را برطرف نمایند. همه می‌گویند تیم مهاجم می‌خواهد اما من می‌گویم واجب تر از مهاجم، یک مدافع میانی پوششی است.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به دیدار این تیم در جام حذفی گفت: امیدوارم اولین پیروزی فصل را در این مسابقه به دست بیاوریم چون خدای ناکرده در صورت شکست، در این جام دیگر مجالی برای جبران نیست و حذف از جام حذفی مشکلات این تیم را دو چندان می‌کند.

منبع: مهر


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ