پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

25 ایده نقاشی بهداشت فردی برای کودکان برای رنگ‌آمیزی


25 ایده نقاشی بهداشت فردی برای کودکان برای رنگ‌آمیزی

بهداشت فردی مجموعه‌ای از فعالیت‌هاست که افراد برای حفظ و بالابردن سلامت خود به طور منظم انجام می‌دهند. با نقاشی بهداشت فردی برای کودکان این فعالیت‌ها را به کودکانمان آموزش دهیم.

ستاره | سرویس سرگرمی - از سن خاصی، کودکان باید یاد بگیرند بهداشت فردی خود را مستقلا و منظم رعایت کنند. از جمله کارهایی که برای بهداشت فردی باید رعایت کنند، شستن دست‌ها، حمام کردن، مسواک زدن، شانه کردن مو و ... است. شما به عنوان والدین باید این نکات بهداشتی را به آن‌ها آموزش دهید. یکی از روش‌هایی که می‌توانیم همراه با سرگرمی به کودکان نکات مختلف را آموزش دهیم، طرح‌های آماده‌ی نقاشی برای رنگ‌آمیزی است. با طرح‌های آماده نقاشی بهداشت فردی برای کودکان می‌توانیم کارهایی که در طول روز باید برای رعایت بهداشتشان انجام دهند را به آن‌ها گوشزد کنیم. در ادامه نمونه‌هایی از نقاشی بهداشت فردی برای کودکان را با هم خواهیم دید.

در صورتی که مشاهده نقاشی‌های خاصی مد نظر شماست، با انتخاب عناوین ارائه شده در فهرست زیر، به موضوع دلخواه خود برسید:

نقاشی انواع میکروب‌ها نقاشی شستن دست‌ها برای رعایت بهداشت فردی نقاشی حمام کردن برای رعایت بهداشت فردی نقاشی شانه زدن موها برای رعایت بهداشت فردی نقاشی مسواک زدن برای رعایت بهداشت فردی

نقاشی انواع میکروب‌ها

میکروب‌ها موجودات بسیار کوچکی هستند که با چشم دیده نمی‌شوند اما در همه جا حضور دارند. اگر بهداشت فردی خود را رعایت نکنیم وارد بدنمان شده و ما را بیمار می‌کنند.


بیشتر بخوانید: نقاشی کودکانه فانتزی زیبا و متنوع

نقاشی شستن دست‌ها برای رعایت بهداشت فردی

از آن جا که دست هر فرد در طول روز با وسایل زیادی تماس دارد، در طول روز چندین بار باید دست‌های خود را با آب و صابون بشوییم تا میکروب‌ها و باکتری‌های دست‌هایمان از بین بروند.

بیشتر بخوانید: روانشناسی کودک با استفاده از نقاشی

نقاشی حمام کردن برای رعایت بهداشت فردی

حمام کردن یکی دیگر از کارهایی است که به صورت منظم چند بار در هفته باید انجام شود.کودکان آب بازی را بسیار دوست دارند. عروسک‌های مورد علاقه‌شان را به حمام ببرید و با آن‌ها آب بازی کنید و ببینید که چطور عاشق حمام کردن می‌شوند.
بیشتر بخوانید: ۲۵ ایده برای نقاشی فیل برای کودکان برای رنگ‌آمیزی

نقاشی شانه زدن موها برای رعایت بهداشت فردی

هر روز باید موهایمان را شانه کنیم تا ظاهری تمیز و مرتب داشته باشیم. همچنین شانه کردن موها به گردش خون در پوست سر کمک می‌کند و بنابراین موهایی پرپشت‌تر و بلندتر خواهیم داشت.

نقاشی مسواک زدن برای رعایت بهداشت فردی

بعد از هر وعده‌ی غذایی باید دندان‌های خود را مسواک بزنیم تا دندان‌های زیبا، سالم و درخشانی داشته باشیم.بیشتر بخوانید: آموزش روش صحیح مسواک زدن

سخن آخر

آموزش نکات بهداشت فردی به کودکان کاری الزامی است. آموزش همراه با نقاشی این کار را ساده ‌تر و هیجان‌انگیزتر می‌کند. یکی دیگر از نکاتی که می‌توانید با نقاشی به کودکان آموزش دهید نکات مربوط به بهداشت دهان و دندان خواهد بود؛ از این رو توصیه می‌کنیم به مطلب نقاشی دندان برای کودکان نیز سری بزنید. شما چه نکات دیگری برای نقاشی بهداشت فردی برای کودکان می‌شناسید؟ دیدگاه‌ها و تجربیاتتان را از طریق قسمت "نظرات و پرسش‌ها" با ما و دیگر مخاطبان ستاره درمیان بگذارید.

برگرفته از: hundeatelier, ioka, photostockتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ