پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

طرح‌های نیمه تمام اشتغال روستایی و عشایری حمایت می‌شود


اردبیل- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اعلام کرد: با موافقت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پرداخت تسهیلات متمم، طرح‌های نیمه تمام اشتغال روستایی و عشایری استان حمایت می‌شود.

تبليغ

قاسم رحیمی روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: در دیدار استاندار با وزیر و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی علاوه بر این تصمیم، مقرر شد که اعتبار ویژه‌ای برای استان از محل اجرای طرح یارانه دستمزد به منظور پرداخت ۳۰ درصد دستمزد پرداختی کارفرمایان در صورت جذب دانش آموختگان دانشگاهی اختصاص یابد.

وی همچنین با اشاره به موافقت محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اختصاص یارانه سهم دولت برای طرح اشتغال فراگیر افزود: افزایش مبلغ اعتبارات تفاهم نامه مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صندوق کارآفرینی در استان اردبیل نیز مورد موافقت قرار گرفت.

رحیمی همچنین با اشاره به اختصاص اعتبار مکمل جهت تخریب و احداث ساختمان جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در دیدار مسئولان استان با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: در جلسه امروز که در تهران برگزار شد، اختصاص اعتبارات عمرانی به منظور توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل نیز مورد موافقت قرار گرفت.

وی همچنین از تخصیص اعتبار ملی برای تکمیل و اتمام پروژه سایت اورژانس اجتماعی بهزیستی استان خبر داد و گفت: تخصیص اعتبار ویژه برای توسعه برنامه‌های آموزشی و مشاوره‌ای پیشگیری آسیب‌های اجتماعی با ایجاد و گسترش مراکز مشاوره‌ پیش از ازدواج و ترک اعتیاد نیز از جمله ثمرات جلسه امروز مدیران استان اردبیل با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.

به گزارش ایرنا، قاسم رحیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه اکبر بهنامجو استاندار اردبیل طی جلسه‎ای در تهران با محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون وی، نیازهای دستگاه‌های زیر مجموعه این وزارتخانه را بررسی کردند.

۱۹۰۵/۶۰۱۶تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ