کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد آماده دریافت نذورات در طرح احسان حسینی است


یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمیته امداد این استان آماده دریافت و توزیع نذورات مردمی و خیران بین نیازمندان استان در طرح احسان حسینی است.

تبليغ

قباد مبشری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح احسان حسینی همه ساله در ماه های محرم و صفر به منظور دریافت و توزیع نذورات مردمی و خیران بین نیازمندان از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد اجرا می ‌شود.

وی افزود: مهمترین هدف از اجرای این طرح ترویج روزافزون فرهنگ احسان، نیکوکاری و کمک‌ رسانی به محرومان جامعه است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کمیته امداد کشور و این استان با توجه به فضای معنوی حاکم بر جامعه در ماه های محرم و صفر با بهره گیری از ظرفیت هیأت ‌های مذهبی، مساجد، حسینیه ‌ها و مراکز نیکوکاری نسبت به دریافت و توزیع نذورات مردمی و خیران بین نیازمندان در قالب طرح احسان حسینی اقدام می ‌کنند.

مبشری عنوان کرد: تمامی دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) در کهگیلویه و بویراحمد آماده دریافت و توزیع نذورات مردمی و خیران بین نیازمندان استان در قالب این طرح هستند.

وی ابراز داشت: مردم نوعدوست کهگیلویه و بویراحمد و خیران علاوه بر مراجعه حضوری می ‌توانند با شماره ‌گیری کد #۰۷۴*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه نذورات خود را در قالب طرح احسان حسینی به دست نیازمندان این استان برسانند.

۱۰۳ هزار و ۷۲۵ نفر در قالب ۴۰ هزار و ۸۲۳ خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.

۷۵۳۵/۶۱۱۰تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ