پاکبانان محرم؛ برند مشارکت‌های مردمی در فعالیت مدنی


گروه اجتماعی- مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: طرح پاکبانان محرم در روز‌های تاسوعا و عاشورای حسینی برندی برای مشارکت‌های مردمی در فعالیت مدنی است.

تبليغ

به گزارش ایکنا از اردبیل، شفیع شفیعی، مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل، روز گذشته، ۲۰ شهریورماه در جمع خبرنگاران گفت: طرح پاکبانان محرم در روز‌های تاسوعا و عاشورای حسینی برندی برای مشارکت‌های مردمی در فعالیت مدنی است.

مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل تصریح کرد: مشارکت نوجوانان و جوانان در این طرح نشان می‌دهد که این قشر آمادگی در اجرای طرح همگانی برای ارتقا فعالیت‌های اجتماعی را دارد.

وی بیان کرد: فرهنگ سازی زیربنای مشارکت‌های اجتماعی است و این طرح‌ها می‌تواند فرآیند بسیار خوبی در این زمینه باشد.

شفیعی خاطر نشان کرد: سازمان‌های مردم نهاد نیز مشارکت بسیار خوبی در این فعالیت مدنی داشتند و توانستند با حضور در این اجتماع مردمی یک مشارکت مدنی را به تصویر بکشند.

مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل افزود: حفظ محیط زیست یک شعار نیست بلکه باید کار‌های عملی برای آموزش‌های عمومی برداشته شود تا جامعه آگاهی کاملی نسبت به این مسئله داشته باشند و گام‌های اساسی در سطح جامعه برای داشتن محیط زیست پاک برداشته شود.

وی ادامه داد: سازمان‌های مردم نهاد با حضور در این اجتماعی مردمی کار‌های ارزشمند و بسیار تاثیرگذاری را به نمایش گذاشتند.

شفیعی بیان کرد: حفظ محیط زیست یک دغدغه جدی است و باید در این زمینه کار‌های عملی همراه با آموزش را در سطح جامعه افزایش دهیم.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ