پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

شرایط فروش کرمان موتور به صورت نقد و اقساط در شهریور 98


شرایط فروش کرمان موتور به صورت نقد و اقساط در شهریور 98 اعلام شد. شرکت کرمان موتور دو خودرو چینی جک جی 4 و جک اس 3 را به صورت نقد و اقساط در شهریورماه به فروش می‌رساند. شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی محصولات چینی شرکت جک در ایران، خودروهای جک جی 4... نوشته شرایط فروش کرمان موتور به صورت نقد و اقساط در شهریور 98 اولین بار در گجت نیوز....

تبليغ

شرایط فروش کرمان موتور به صورت نقد و اقساط در شهریور 98 اعلام شد. شرکت کرمان موتور دو خودرو چینی جک جی 4 و جک اس 3 را به صورت نقد و اقساط در شهریورماه به فروش می‌رساند.

شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی محصولات چینی شرکت جک در ایران، خودروهای جک جی 4 مدل 98 و جک اس 3 مدل 98 را به صورت نقد و اقساط در شهریورماه به فروش می‌رساند. در این طرح فروش قیمت مصوب JAC J4 مبلغ 149 میلیون و 900 هزار تومان و قیمت JAC S3 مبلغ 210 میلیون تومان اعلام شده است. موعد تحویل این خودروهای چینی 30 روز کاری خواهد بود. همچنین سود تاخیر در تحویل خودرو به صورت ماهانه 1 درصد در نظر گرفته شده است. در ادامه جزئیات شرایط فروش کرمان موتور به صورت نقد و اقساط در شهریور 98 را مشاهده می‌کنید:

توضیحات:

1.‌ اقساط به صورت هر سه ماه یک چک محاسبه شده و تاریخ نخستین چک 25 آذر 98 است.

2. سند خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند و فقط با تسویه حساب نهایی، سند خودرو آزاد خواهد شد.

3. خودروها بدون بیمه بدنه واگذار نمی‌شوند و هزینه آن به مبلغ اقساط اضافه شده است.

4. کلیه هزینه‌ها، مالیات‌ها، بیمه شخص ثالث، مالیات ارزش افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن را بر عهده مشتری و مصرف‌کننده گذاشته است، بر اساس تعرفه‌های سال 1398 محاسبه شده است. بدیهی است در صورت تغییر قوانین و نرخ‌ها در زمان تحویل خودرو مابه‌التفاوت به عهده متقاضی خواهد بود.

شرایط فروش کرمان موتور – شهریور 98

شرایط فروش جک جی 4

شرایط فروش جک اس 3تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ