پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

فرصت ویژه فیفا به استقلال و پرسپولیس !


وقفه ناشی از بازی های ملی می تواند فرصت خوبی برای احیای استقلال و پرسپولیس باشد. نوشته فرصت ویژه فیفا به استقلال و پرسپولیس ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

فرصت ویژه فیفا به استقلال و پرسپولیس !

هدیه «فیفا دی» به استقلال و پرسپولیس برای احیای خود
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۶:۴۰

وقفه ناشی از بازی های ملی می تواند فرصت خوبی برای احیای استقلال و پرسپولیس باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

دو هفته ابتدایی لیگ نشان داد که سرخابی ها هنوز نتوانسته اند که با تغییرات جدید در تیم هایشان کنار بیایند و به آمادگی کامل نرسیده اند. پرسپولیس از دو بازی یک پیروزی و یک شکست به دست آورد و استقلال هم تنها یک تساوی از دو دیدار اول خود به دست آورد. عملکرد این دو تیم هم چندان بهتر از نتایجشان نبود و زیر نظر کالدرون و استراماچونی نه استقلال و نه پرسپولیس نمایش قابل قبول و تماشاگر پسندی نداشتند.

با این حال، هر دو مربی این فرصت را داشته اند که در وقفه مسابقات لیگ به خاطر فیفادی و مسابقات ملی، دوباره تاکتیک های تیمی شان را مرور کنند و تیم های خود را برای هفته های حساس آتی آماده تر کنند. دو هفته دیگر استقلال و پرسپولیس باید در اولین دربی فصل جدید به مصاف یکدیگر بروند. این دیدار علاوه بر حساسیت های همیشگی، با توجه به حضور دو مربی جدید روی نیمکت دو باشگاه از یک حساسیت ویژه هم برخوردار است و هر مربی که بتواند پیروز این دربی باشد قطعا دست بالاتر را بین هواداران پیدا کرد و درمقابل شکست در دربی می تواند استراماچونی یا کالدرون را تحت فشار زیادی قرار دهد. عملکرد هیچ یک از دو تیم اما در دو هفته ابتدایی چندان تعریفی نداشته و شاید در ادامه مسابقات و بعد از وقفه فعلی، شاهد بهتر شدن وضعیت این دو تیم و یک دربی جذاب باشیم. اتفاقی که همه فوتبالدوستان را خوشحال خواهد کرد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ