انتقاد بازیکن سابق لیورپول از خط دفاعی تیم ملی انگلیس


بازیکن سابق تیم فوتبال لیورپول انگلیس معتقد است سرمربی تیم ملی به یک مدافع مرکزی قوی‌تر در کنار هری مگوایر نیاز دارد.

تبليغ

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، استیو نیکول بازیکن سابق تیم فوتبال لیورپول انگلیس اعتقاد دارد که گرت ساوت گیت باید به دنبال یک مدافع مرکزی مناسب تربرای قلب خط دفاعی این تیم باشد.

مگوایر به خوبی در خط دفاعی تیم ملی انگلیس جا افتاده و از جام جهانی ۲۰۱۸ تاکنون عملکرد خیلی خوبی داشته است، اما سرمربی سه شیر‌ها هنوز نتوانسته یک یار دفاعی مناسب برای گرانترین مدافع تاریخ فوتبال پیدا کند.

بیشتر بخوانید: خوشحالی شیاطین سرخ از خرید‌های تابستانی

جان استونز و مایکل کین بازیکنانی بودند که در دیدار‌های اخیر در کنار مگوایر بازی کردند اما هر ۲ بازیکن مرتکب اشتباهات بزرگی در قلب دفاع تیم ملی کشورشان شدند.

نیکول بر این باور است که مایکل کین مدافع اورتون برای بازی در تیم ملی به اندازه کافی خوب نیست و جان استونز هم در این پست جواب نمی‌دهد؛ بنابراین ساوت گیت باید دنبال کسی بگردد که به اندازه مگوایر خوب باشد و بتواند ضعف‌های خط دفاعی انگلیس را برطرف کند.

بیشتر بخوانید: هواداران لیورپول به تمسخر مدافع تیم ملی پرداختند

مدافع اسکاتلندی سال‌های دور قرمز‌ها گفته وقتی تیم ملی انگلیس ۵ گل به ثمر می‌رساند یعنی خط حمله کارش را به درستی انجام داده و حالا سرمربی تیم باید ببیند در دفاع چه اتفاقاتی افتاده و ایرادات را برطرف کند.

در تقابل دیشب تیم ملی انگلیس برابر کوزو، شاگردان گرت ساوت گیت با نتیجه ۳-۵ حریف خود را شکست دادند، اما اشتباهات مدافعان انگلیس در این دیدار، باعث به وجود آمدن نگرانی‌هایی درباره تکرار چنین اشتباهاتی در بازی‌های بعدی تیم ملی انگلیس شده است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از فوتبال اروپاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ