دختران عزیزم به آینده امیدوار باشید؛ دولت به آبادانی روستای شما کمک خواهد کرد


گروه سیاسی ــ حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی در پاسخ به نامه سه خواهر روستایی در کرمان، به وزرای نیرو و آموزش و پرورش دستور داد اقدامات لازم را برای تأمین آب و برق و نیز احداث مدرسه در روستای «چاه پولاد» قلعه‌گنج کرمان به عمل آورند.

تبليغ

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، خانم‌ها زینب، حوا و زیور رمضانی که به تازگی سواد خواندن و نوشتن را آموخته‌اند در نامه‌ای صمیمی به حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی نوشتند: «با سلام خدمت رئیس جمهور اسلامی ایران، آقای روحانی عزیز، ما بچه‌های آبادی چاه‌پولاد مدرسه نداریم، برق نداریم، آب نداریم. کمک کنید تا زندگی بهتری داشته باشیم.»

رئیس‌جمهور در پی اطلاع از این نامه، خطاب به این سه خواهر کرمانی پاسخ داد: «دختران عزیزم به آینده امیدوار باشید. دولت به آبادانی روستای شما کمک خواهد کرد.»

روحانی همچنین در نامه‌های جداگانه‌ای به آقایان اردکانیان؛ وزیر نیرو و حاجی‌میرزایی؛ وزیر آموزش و پرورش، دستور داد موضوع بررسی و نسبت به تأمین آب و برق و احداث مدرسه در روستای چاه‌پولاد منطقه قلعه‌گنج استان کرمان اقدام شود.

یادآوری می‌شود، نامه فوق در قالب پخش برنامه تلویزیونی مسابقه «دستم را بگیر» در شبکه مستند صدا و سیما و خطاب به رئیس جمهوری منتشر شده بود.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ