اطعام 14 هزار عزادار حسینی در خراسان شمالی


گروه اجتماعی ــ مدیرکل کمیته امداد خراسان‌شمالی گفت: روز گذشته همزمان با دهم محرم و عاشورای حسینی به همت خیرین 14 هزار نفر از عزاداران حسینی اطعام شدند.

تبليغ

مجید الهی‌راد، مدیرکل کمیته امداد استان در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌شمالی، با اشاره به اینکه این اطعام در قالب اجرای طرح نذرواره احسان حسینی اجرا ‌شد، افزود: نذرواره حسینی در قالب پخت ۷۲ دیگ غذای گرم در این استان با هدف اطعام نیازمندان در روز عاشورا انجام ‌شد.

وی با اشاره به اینکه ۲۰ دیگ این غذا توسط یکی از خیران سمنانی اهداشده بود، گفت: این طرح با همکاری کمیته امداد و خادمین هیئت حسین جان شهرستان بجنورد اجرا شد.
الهی‌راد بیان کرد: در اجرای این طرح از مشارکت مردمی در قالب طرح احسان حسینی نیز بهره‌مند‌ شدیم.

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌شمالی به اجرای طرح احسان حسینی اشاره کرد، ادامه داد: هم‌زمان با ایام ماه محرم ماه عزاداری سیدالشهدا(ع) طرح احسان حسینی با هدف بهره‌گیری از فضای معنوی ماه محرم و ظرفیت مساجد، حسینیه‌ها، تکایا و هیات های مذهبی برای کمک به نیازمندان آغاز شد.

الهی‌راد بیان کرد: عزاداران حسینی می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد سطح استان کمک‌های نقدی، سبد کالا یا غذای گرم بسته‌بندی‌شده را برای توزیع میان نیازمندان در اختیار این نهاد قرار دهند.

وی ادامه داد: نیکوکاران می‌توانند از طریق سامانه پرداخت تلفن همراه با شماره #۲*۷*۳*۰۵۸*۸۸۷۷* و نیز شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۱۰ کمک‌ها و نذورات خود را به نیازمندان تحت حمایت این نهاد اهدا کنند.
انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ