برگزاری مرحله نهایی و اختتامیه مسابقه قرآن اورژانس کشور


گروه مسابقات ــ مرحله نهایی و اختتامیه دومین دوره مسابقات قرآن اورژانس کشور، شنبه، 23 شهریورماه برگزار می‌شود.

تبليغ

به گزارش ایکنا؛ مرحله نهایی دومین دوره مسابقات قرآن کریم، نهج‌البلاغه و نماز کارکنان اورژانس سراسر کشور، شنبه 23 شهریورماه در نوبت صبح از ساعت 8 تا پیش از اذان ظهر و عصر در آستان حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) برگزار می‌شود.

این دوره از مسابقات در رشته‌های قرائت تحقیق با محوریت سوره‌های انبیاء و شعراء و حفظ نیم جزء، یک، چهار، شش و 10 جزء در بخش شفاهی و همچنین در رشته‌های شرح نهج‌البلاغه شهید مرتضی مطهری و کتاب آشنایی با نماز حجت‌الاسلام محسن قرائتی در بخش کتبی با راهیافتگان مرحله مقدماتی این مسابقات و قضاوت داوران ملی کشورمان برپا خواهد شد.

اختتامیه این مسابقات نیز از ساعت 17 در سالن شیخ صدوق آستان عبدالعظیم(ع) با اجرای محمدهادی صلح‌جو، کارشناس‌مجری شبکه قرآن و معارف سیما برگزار خواهد شد. این مراسم با قرائت رتبه نخست این دوره از مسابقات آغاز می‌شود. همچنین سخنرانی پیرحسین کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور و پیمان صابریان، رئیس مرکز اورژانس تهران از دیگر بخش‌های این مراسم است.

طنین تلاوت قرآن حبیب صداقت، قاری ممتاز کشورمان و مداحی یکی از ذاکرین اهل‌ بیت(ع) و تجلیل از رتبه‌های اول تا سوم هر رشته از دیگر بخش‌های درنظر گرفته شده برای آیین اختتامیه این دوره از مسابقات است. همچنین طی این مراسم از سعید اوحدی، رئیس سازمان فرهنگی ـ هرنی شهرداری تهران دعوت به عمل آمده است.
انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ