تریلر بازی Project Resistance بازگشت Mr. X را نشان می‎دهد


تریلر جدیدی از بازی Project Resistance منتشر شد این عنوان که بازی جدیدی از سری Resident Evil است بازگشت شخصیت MR. X را به تصویر می‌کشد. طرفداران سمج از قبل می‎دانستند که قرار است تریلری از پروژه جدید سری Resident Evil منتشر شود و بالاخره اولین تریلر از این بازی منتشر شد. این بازی Project Resistance نام دارد و همانطور که در تریلر مشاهده کردید یک...

تبليغ

تریلر جدیدی از بازی Project Resistance منتشر شد این عنوان که بازی جدیدی از سری Resident Evil است بازگشت شخصیت MR. X را به تصویر می‌کشد.

طرفداران سمج از قبل می‎دانستند که قرار است تریلری از پروژه جدید سری Resident Evil منتشر شود و بالاخره اولین تریلر از این بازی منتشر شد. این بازی Project Resistance نام دارد و همانطور که در تریلر مشاهده کردید یک بازی کاملا کو-اپ است که شخصیت‌‎های جدیدی را به دنیای Resident Evil معرفی می‌‎کند. با این وجود، چند تن از موجودات و ویلن‌‎های خاطره‎‌انگیز سری هم در این بازی حضور خواهند داشت ولی هنوز نمی‌‎دانیم که آیا شخصیت‎های برجسته این فرانچایز مثل Claire Redfield و Leon Kennedy هم رخی نشان خواهند داد یا خیر.

در ابتدای این تریلر شخصیت مرموزی را می‌‎بینیم که پشت سیستم کامپیوتر می‌‎نشیند و یک شمارش معکوس را آغاز می‌‎کند و وقتی به دوربین‌‎‌ها نگاه می‎کند چهار نفر را می‎بیند که وارد ساختمان شده‌‎اند. سپس دوربین به سراغ این چهار نفر می‎‌رود که سلاح‎‌های مختلفی در دست دارند. آن‎ها خود را به یک در می‌‎رسانند ولی مرد سیاهپوش مرموز با یک کلید در را قفل و چند بمب را فعال می‌‎کند.

کلید دیگری فعال می‌‎شود و اتاق با تعداد زیادی از زامبی‌‎ها و یک لیکر مشکل‎‌ساز پر می‎شود. این تیم زامبی‌‎ها را یک به یک با شاتگان، تپانچه و تفنگ‌‎های خود می‎کشند و کار لیکر را هم با شلیک کردن به یکی از بمب‎‌هایی که به زمین وصل شده است پایان می‌‎دهند.

بعد از این اتفاق شخصیت مرموز در را باز می‎‌کند و مقابل آن می‌‎ایستد. پس از برق زدن چشم‎‌های قرمز رنگش می‎‌توانید ببینید که او همان Mr. X است شخصیت غول پیکر و مرگباری که طرفداران را در تمام راهروهای بازسازی بازی Resident Evil 2 تعقیب می‎کرد. آخرین تصویر از این تریلر وی را در حالی که مقابل تیم چهار نفره بازیکنان می‌‎ایستد نشان می‎دهد و سپس جمله “اطلاعات بیشتر در Tokyo Game show” به نمایش در می‌آید.

به نظر می‌‎رسد این بازی به شما اجازه دهد برای نابودی موج تمام ناشدنی زامبی‌‎ها ترکیبی از اسلحه‌‎ها و ویژگی‎های محیطی را به کار گیرید. این اولین باری نیست که کپکام چنین کاری را با این فرانچایز انجام داده است. این بازی ناخودآگاه بازی‎های Resident Evil: Operation Raccoon City و Project Outbreak را به یادمان می‌‎آورد که هیچ کدام اثر موفق و پرفروشی که انتظار می‎‌رفت نشدند با این حال هر کدام طرفدارهای خود را داشتند. امیدواریم اوضاع برای این بازی کمی بهتر باشد.

نظر شما درباره بازی Project Resistance چیست؟ آیا تریلر این بازی توانست شما را جذب خود کند؟


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ