یادواره شهدای یگان ویژه همدان برگزار می‌شود


همدان - ایرنا - فرمانده یگان ویژه استان همدان گفت: دومین یادواره سرداران و یک هزار و 200 شهید یگان ویژه ناجا در این استان برگزار می‌شود.

تبليغ

سرهنگ محسن پناهی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این آیین ۲۴ شهریور امسال در سالن همایش بسیج دانش‌آموزی همدان با حضور خانواده شهدا و مقامات استانی کشوری برگزار می‌شود افزود: سهم همدان از شهدای یگان ویژه کشور، ۳۳ شهید است که مربوط به شهرستان‌های همدان، نهاوند، ملایر، اسدآباد و بهار هستند.

فرمانده یگان ویژه استان همدان ادامه داد: این شهدا جزو لشکر ۲۸ حضرت روح الله در هشت سال دفاع مقدس هستند که رشادت های زیادی داشتند.

سرهنگ پناهی بیان کرد: این لشکر بعد از دفاع مقدس به موسی بن جعفر(ع) تغییر نام یافت سپس این تیپ مسئولیت بنیانگذاری یگان ویژه را بر عهده گرفت.

وی افزود: ارج نهادن به دلاورمردی‌ها و رشادت‌های نیروهای یگان ویژه از جمله اهداف این یادواره است.

فرمانده یگان های ویژه استان همدان یادآوری کرد: سال ۹۵ این آیین با حضور استان‌های کردستان، ایلام، کرمانشاه و مرکزی به میزبانی همدان برگزار شد.

سرهنگ پناهی وظیفه یگان ویژه را در سه حوزه برخورد با اغتشاشات، رهایی گروگان و برخورد با سارقان مسلح دانست و اظهار داشت: برخی ماموریت‌ها خارج از وظایف این مجموعه بوده که در صورت صلاحدید فرمانده انتظامی در محل حضور یافته و خدمات رسانی و تامین امنیت را به کار می‌گیرد.

۷۵۲۶/۲۰۸۷تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ