برپایی نمایشگاه فروش پاییزه در نمایشگاه‌های بین المللی قزوین


نمایشگاه فروش پاییزه به مناسبت بازگشایی مدارس در شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برپا می‌شود.

تبليغ

نمایشگاه فروش پاییزه به مناسبت بازگشایی مدارس در شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برپا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین از ۲۲ تا ۲۹ شهریور ماه سال جاری در فضایی به وسعت سه هزار و ۶۰۰ متر مربع و با حضور بیش از ۱۲۰ مشارکت کننده به مدت هشت روز برگزار می‌شود.

علی اصغر حاجی محمدی هدف از برپایی این نمایشگاه را تنظیم بازار و تعدیل قیمت‌ها، عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان در فضای رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و خرید مردم و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز عنوان کرد.

حاجی محمدی اظهار داشت: کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد از لحاظ قیمت و کیفیت مورد تأیید کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت بوده و بازرسان این سازمان بر نحوه فروش غرفه‌داران نظارت خواهند داشت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین تصریح کرد: در این رویداد اقتصادی کالاهایی شامل پوشاک، کیف و کفش، لوازم التحریر، مواد غذایی، بهداشتی و همچنین اقلام تنظیم بازار شامل قند و شکر، برنج و ... عرضه خواهد شد.

این مسئول یادآور شد: نمایشگاه فروش پاییزه در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ