اینستاگرام

مدل پیراهن ساحلی جدید و زیبا با طراحی شیک و دوست داشتنی


استفاده از مدل پیراهن ساحلی جزء جدیدترین استایل های زنانه است که زیبایی و جذابیت خاصی را به تیپ و ظاهر بانوان می بخشد از این رو امروزه اغلب خانم ها تمایل دارند برای داشتن ظاهری بی نظیر و جذاب از این طرح پیراهن ها استفاده نمایند. مدل پیراهن ساحلی با طرح و رنگ های متنوع پیراهن های ساحلی در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشند و شما می توانید...

تبليغ

استفاده از مدل پیراهن ساحلی جزء جدیدترین استایل های زنانه است که زیبایی و جذابیت خاصی را به تیپ و ظاهر بانوان می بخشد از این رو امروزه اغلب خانم ها تمایل دارند برای داشتن ظاهری بی نظیر و جذاب از این طرح پیراهن ها استفاده نمایند.

مدل پیراهن ساحلی با طرح و رنگ های متنوع

پیراهن های ساحلی در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشند و شما می توانید با توجه به ویژگی های ظاهری و فرم اندام خود از بین این طرح ها پیراهن شیک و بی نظیری را برای پوشیدن انتخاب نمایید. در ادامه با انواع مدل پیراهن ساحلی آشنا خواهید شد که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

طرح های پیراهن ساحلی زنانه و دخترانه

برای دوخت پیراهن های ساحلی از پارچه های نخی یا تریکو استفاده می شود که این پارچه ها خنک می باشند و بهترین انتخاب برای فصول گرم سال هستند.
پیراهن های ساحلی در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود می باشند که انتخاب هر یک از آن ها به اندازه قد شما بستگی دارد و اگر تمایل دارید ظاهری پوشیده و زیباتر داشته باشید بهتر است طرح های بلند این پیراهن ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

پیراهن های ساحلی را می توانید با مانتوهای جلوباز با اندازه قد کوتاه و بلند و متوسط بپوشید که در این صورت بهتر است رنگ پیراهن ساحلی را به گونه ای انتخاب نمایید که با رنگ مانتو و سایر لباس ها و اکسسوری هایتان مطابقت و همخوانی داشته باشد.

پیراهن شیک ساحلی

طرح پیراهن ساحلی

پیراهن ساحلی طرح دار

پیراهن ساحلی

پیراهن بلند

پیراهن زنانه شیک و بلند

پیراهن ساحلی شیک و خاص

مدل پیراهن طرح دار ساحلی

پیراهن ساحلی دخترانه

پیراهن گلدار ساحلی

پیراهن گلدار ساحلی

لباس نخی گلدار

لباس ساحلی ساده

پیراهن ساحلی شیک

پیراهن ساحلی بلند

برای دوخت پیراهن های ساحلی از پارچه های ساده و طرح دار و گلدار استفاده می شود که هر یک از این طرح ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید ظاهر و تیپی ساده و آراسته داشته باشید بهتر است پیراهن های ساحلی ساده را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
پیراهن های ساحلی گلدار و طرح دار نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و این طرح ها برای خانم هایی که به پوشیدن لباس های فانتزی و خاص علاقه مند می باشند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند.

انتخاب رنگی مناسب برای پیراهن ساحلی نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر شما تمایل دارید تیپ و ظاهری جذاب داشته باشید بهتر است پیراهن های ساحلی رنگ روشن را برای پوشیدن انتخاب نمایید همچنین این طرح پیراهن ها برای خانم ها با فرم اندام متناسب و لاغر انتخابی ایده آل محسوب می شوند.
پیراهن های ساحلی رنگ تیره نیز برای خانم ها و دختران جوان با فرم اندام مختلف مناسب می باشند و اگر شکم و قسمت بالاتنه شما چاق و درشت می باشد بهتر است پیراهن های رنگ تیره ساحلی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

پیراهن ساحلی گلدار

پیراهن دخترانه ساحلی

مدل پیراهن ساحلی دخترانه

پیراهن ساحلی ساده

پیراهن ساحلی طرح دار

طرح پیراهن ساحلی

پیراهن طرح دار و شیک ساحلی

پیراهن شیک و زیبا ساحلی

پیراهن گلدار ساحلی

مدل پیراهن طرح دار زنانه

پیراهن گلدار نخی

مدل پیراهن زنانه

مدل لباس زنانه ساحلی

پیراهن مشکی ساحلی

لباس ساحلی شیک و جدید

در این مطلب تصاویری از انواع مدل پیراهن ساحلی را پیش رو داشتید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما عزیزان مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها پیراهنی با طرح و رنگ مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ