حمله پهبادهای اسرائیلی به پایگاه حشد شعبی


جنبش حشد شعبی در بیانیه خود که توسط سایت عربی24 منتشر شد اعلام کرد که دو پهباد اسرائیلی از پایگاهی در 15 کیلومتری مرز عراق وارد حریم هوایی این کشور شده است.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از میدل ایست مانیتور، نیروی مقاومت مردمی عراق موسوم به حشد شعبی در بیانیه ای رسمی رژیم صهیونیستی را عامل اصلی حمله به پایگاه خود در فرمانداری استان القائم در غرب عراق اعلام کرد.

جنبش حشد شعبی در بیانیه خود که توسط سایت عربی24 منتشر شد اعلام کرد که دو پهباد اسرائیلی از پایگاهی در 15 کیلومتری مرز عراق وارد حریم هوایی این کشور شده است و پایگاه های نظامی عراقی ها را بمباران کرد.

پیش از این حشد شعبی دستور تشکیل نیروی هوایی برای محافظت از کشور در برابر حملات پهپادهای اسرائیلی را صادر کرده بود. طی سندی که به امضای معاون حشد شعبی ابو مهدی المحندیس رسید بر اساس دستور شماره دیوانی شماره (79) سال 2014 نیروهای حشد شعبی برای محافظت از مردم عراق باید به نیروی هوایی مجهز شوند.

در هفته های گذشته پهبادهای صهیونیستی بارها به خاک کشورهای عراق، لبنان و سوریه حمله کردند. صهیونیستها در ماه های گذشته چندین پایگاه نیروهای حشد شعبی را مورد هدف قرار داده است.

جنبش حشد شعبی می گوید مرحله چهارم عملیات ضد تروریستی خود را در غرب کشور به زودی آغاز خواهد کرد و حملات این چنین اراده نیروهای مقاومت را تضعیف نخواهد کرد.

پایان پیام/42


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ