یک شرکت تعاونی مرغداران متخلف محکوم شد


سمنان- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفت: یک شرکت تعاونی مرغداران به دلیل اخفاء و امتناع از عرضه کالا در این استان محکوم به جزای نقدی شد.

تبليغ

رضا محمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این شرکت تعاونی مرغداران متخلف قصد فروش خارج از شبکه و بالاتر از نرخ رسمی کشور ۳۱ تن و ۵۰۰ کیلوگرم مرغ زنده را داشت.

وی با اشاره به گشت های نظارتی در بازار به منظور جلوگیری از هر گونه تخلف، بیان کرد: با مشاهده تخلف و گزارش اولیه توسط دستگاه های نظارتی، پرونده به ارزش اولیه ۲ میلیارد و ۷۷۲ میلیون ریال به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

محمدی با بیان اینکه پرونده در یکی از شعبه های تعزیرات رسیدگی و متخلف به شعبه احضار شد، تصریح کرد: پس از انجام تشریفات قانونی و احراز شدن تخلف، شعبه مربوطه این شرکت تعاونی را ملزم به عرضه کالا در شبکه به نرخ رسمی کشور و درج در پرونده واحد محکوم کرد.

وی یادآور شد: گشت های سیار مشترک تعزیرات حکومتی با دستگاه های نظارتی مرتبط به طور تمام وقت و با توجه به نیاز جامعه برای جلوگیری از هرگونه تورم انجام می شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان با اشاره به شرایط اقتصادی موجود در بازار کشور، خاطرنشان کرد: رعایت قوانین جاری از سوی تمامی تعاونی ها و واحدهای صنفی به منظور جلوگیری از هرگونه بی ثباتی در بازار کشور الزامی است.

هفت هزار و ۱۸ مورد پرونده در ارتباط با کم و گران فروشی سال ۹۷ در این نهاد تشکیل شد.

۹۸۹۱/۶۱۰۳تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ