گزارش سایت RTBF از برد ایران مقابل هنگ‌کنگ/شروع رسمی برای مارک ویلموتس همراه با برد


تبليغ
یک رسانه بلژیکی گزارشی از تیم تحت امر مارک ویلموتس در پیکار با هنگ‌کنگ منتشرکرد.

به گزارش فارس، سایت ‌RTBF بلژیک گزارشی از بازی شب گذشته تیم ملی کشورمان مقابل هنگ‌کنگ در مسیر انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ منتشرکرد.

این رسانه با چاپ تصویری از ویلموتس و دستیارانش به عملکرد تیم ملی کشورمان و همچنین تیم ملی ژاپن، دیگر مدعی صعود از قاره آسیا پرداخت.

سایت مذکور در مورد تیم ملی نوشت ویلموتس در نخستین بازی رسمی‌اش به نخستین برد رسید، آن هم در راه جام جهانی قطر.

RTBF افزود تیم تحت امر وی با گل‌های آزمون و انصاری فرد گلزنی کردند.در بخشی دیگر همچنین به برد ۲ بر صفر ژاپن مقابل میانمار اشاره کرد.

وال‌فوت: شروع رسمی برای مارک ویلموتس همراه با برد!

یک سایت ورزشی بلژیکی به تحلیل عملکرد مارک ویلموتس در بازی روز گذشته با هنگ‌کنگ پرداخت و از آغاز رسمی فعالیت وی خبرداد.

به گزارش فارس، سایت وال‌فوت همانند چند رسانه دیگر بلژیک، برد مارک ویلموتس و تیمش را در بازی شب گذشته مقابل هنگ‌کنگ در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را انعکاس داد.

در گزارشی که به قلم پیر گیسلان انتشار یافت، از این برد و بازی به عنوان «شروع رسمی کار ویلموتس در تیم ایران» نام برده شد.

این سایت نوشت: نخستین بازی که ارزشمند است و نخستین برد برای ویلی(ویلموتس).وال‌فوت همچنین از گلزنی آزمون و انصاری فرد در این مسابقه به خوانندگانش خبرداد.

در بازی انجام گرفته که با کسب ۳ امتیاز همراه شد، مالکیت توپ تیم کشورمان دراین بازی ۷۲ درصد بود.ضمن آنکه بازیکنان تحت امر مربی بلژیکی ۱۱ شوت به دروازه حریف زدند و ۴ شوت در چارچوپ بود.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ