شمیم عطر شهید محله در مراسم شام غریبان حضرت سیدالشهدا (ع)


نیکجو با اشاره به برگزاری یادواره «شهید آبروی محله» همزمان با مراسم شام غریبان حضرت سیدالشهدا (ع)، گفت: این مراسم یادواره سردار شهید «محمدابراهیم ایل» برگزار شد.

تبليغ

«رضا نیکجو»، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز، گفت: مراسم سوگواری ایام دهه اول محرم به همت اعضای کانون فرهنگی و هنری «منتظران نور» و بسیجیان پایگاه مقاومت «کربلا» برگزار شد که در این مراسم پس از اقامه نماز مغرب و عشا حجت الاسلام «محمدحسین مدبر»، امام جمعه شهرستان جهرم در مسجد «جامع» جهرم می پرداخت.

مسئول کانون فرهنگی و هنری «منتظران نور» جهرم با اشاره به برگزاری یادواره «شهید آبروی محله» همزمان با مراسم شام غریبان حضرت سیدالشهدا (ع)، گفت: این مراسم یادواره سردار شهید «محمدابراهیم ایل» با سخنرانی حجت الاسلام «حداد پور» و مداحی «ابوالفضل قناعت پیشه» و «رضا نیکجو» از مداحان اهل بیت (ع) در مقابل منزل این شهید معظم برگزار شد.

فرمانده پایگاه مقاومت «کربلا» با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از رسالت های مهم کانون های مساجد است، خاطرنشان کرد: برنامه هایی با محوریت شهدا در طول سال برنامه ریزی و اجرا می شود که نوجوانان و جوانان کانون و پایگاه با شور خاصی در آن شرکت می کنند.

پایان پیام/130


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ