تخریب شدن سه دیپوی سلاح مربوط به گروه طالب و داعش در ولایات ننگرهار، کندهار و لوگر


منابع امنیتی می گویند که در پی عملیات های نیروهای امنیتی افغان در ولایات ننگرهار، کندهار و لوگر سه دیپوی سلاح گروه طالبان و داعش تخریب گردیده و همچنان 12 تن از جنگجویان گروه طالبان کشته شده اند. منابع امنیتی در ولایت لوگر می گویند که نیروهای امنیتی افغان یک عملیات محاربوی را در ولسوالی برکی برک ولایت لوگر راه اندازی نمودند که در نتیجه...

تبليغ

منابع امنیتی می گویند که در پی عملیات های نیروهای امنیتی افغان در ولایات ننگرهار، کندهار و لوگر سه دیپوی سلاح گروه طالبان و داعش تخریب گردیده و همچنان ۱۲ تن از جنگجویان گروه طالبان کشته شده اند.

منابع امنیتی در ولایت لوگر می گویند که نیروهای امنیتی افغان یک عملیات محاربوی را در ولسوالی برکی برک ولایت لوگر راه اندازی نمودند که در نتیجه آن یک دیپوی اسلحه گروه تروریستی طالبان تخریب گردیده است.

همچنان منابع امنیتی در ولایت قندهار می گویند که در یک حمله هوایی نیروهای امنیتی افغان در ولسوالی میوند ولایت قندهار ۱۲ جنگجوی طالب با قتل رسیده و یک دیپوی اسلحه مربوط به گروه طالبان نیز تخریب گردیده است.

گزارش ها می رساند که منابع امنیتی در ولایت ننگرهار تائید می کنند که نیروهای امنیتی افغان یک‌ گزمه امنیتی در ولسوالی چپرهار ولایت ننگرهار راه اندازی نمودند که در پی آن یک دیپوی مواد مخدر مربوط به گروه داعش از بین رفته است.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ