غوغای ب‌ام‌و در فرانکفورت با معرفی کانسپت 4!


ب‌ام‌و با معرفی کانسپت 4 جدید در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 به استقبال نسل جدید خودروهای M3 و M4 می‌رود. این خودرو نشان می‌دهد که طراحی نسل جدید سری 4 تفاوت‌های زیادی با نسل پیشین خواهد داشت. در بخش جلو شاهد فرمانروایی جلوپنجره‌ی کلیوی شکل بسیار بزرگی هستیم که به راحتی می‌تواند دو کودک را... The post غوغای ب‌ام‌و در فرانکفورت با معرفی...

تبليغ

ب‌ام‌و با معرفی کانسپت 4 جدید در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 به استقبال نسل جدید خودروهای M3 و M4 می‌رود. این خودرو نشان می‌دهد که طراحی نسل جدید سری 4 تفاوت‌های زیادی با نسل پیشین خواهد داشت. در بخش جلو شاهد فرمانروایی جلوپنجره‌ی کلیوی شکل بسیار بزرگی هستیم که به راحتی می‌تواند دو کودک را بخورد! با دیدن چنین طراحی‌هایی به یاد کریس بنگل می‌افتیم که با طراحی‌های جنجالی خود در سال‌های قبل چه سر و صدایی بر پا کرده بود!


بیانیه‌ی خبری این برند آلمانی با بحث درباره‌ی همین جلوپنجره آغاز می‌شود. ب‌ام‌و می‌گوید جلوپنجره‌ی عمودی این خودرو هماهنگی بسیار خوبی با ابعاد نمای جلو داشته و البته نیم‌نگاهی هم به مدل‌های کلاسیکی همچون 328 و 3.0 CSi دارد.


مدیر طراحی ب‌ام‌و نیز می‌گوید:

جلوپنجره‌ی کلیوی شکل همیشه جزو ویژگی‌های کلیدی محصولات ب‌ام‌و بوده است. ب‌ام‌و کانسپت 4 نشان‌دهنده‌ی اعتمادبه‌نفس و شخصیت کلاسیک این ویژگی نمادین است. درعین‌حال کانسپت 4 پیش‌نمایشی از خانواده‌ی سری 4 جدید است.


اما از این جلوپنجره‌ی بزرگ که بگذریم به چراغ‌های نازک و گیرای لیزری و همچنین ورودی‌های هوای بزرگ می‌رسیم. کانسپت 4 همچنین از پروفایل جانبی جذابی سود می‌برد که نکته‌ی مهم آن آینه‌های نازک و متمایز می‌باشد. بخشی از این آینه‌ها دارای تریم آلومینیومی می‌باشند. رینگ‌های 21 اینچی با طرح 5 پره نیز جزو دیگر ویژگی‌های پروفایل جانبی محسوب می‌شوند.
اما نمای عقب هم ویژگی‌های خاص خودش را دارد. در این بخش چراغ‌های LED شناور، سپر گوشه‌دار با دیفیوزر مشکی براقی و خروجی‌های اگزوز چهارضلعی و کرومی به چشم می‌خورند.


ب‌ام‌و هیچ‌کدام از ویژگی‌های فنی کانسپت 4 را اعلام نکرده اما این موضوع خیلی مهم نیست چراکه این کانسپت به دنبال ارائه‌ی پیش‌نمایشی از طراحی ظاهری سری 4 جدید می‌باشد. ما قبلاً تائید کرده‌ایم که M3 و M4 از پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3 لیتری توئین توربوی بکار رفته در X3 M و X4 M با قدرت 473 اسب بخار استفاده خواهند کرد. این پیشرانه در نسخه‌های کامپتیشن قدرت 503 اسبی دارد.

[دانلود ویدئو]

[دانلود ویدئو]تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ