مراسم اختتامیه برنامه های اوقات فراغت شهر خاوران همزمان با عید غدیر


حسینی با اشاره به برگزاری اختتامیه برنامه های اوقات فراغت شهر خاوران همزمان با عید غدیر، گفت: به خاطر فرارسیدن ایام محرم اختتامیه یک هفته زودتر برگزار شد.

تبليغ

«علی اصغر حسینی»، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: در تابستان امسال برنامه های مختلفی از جمله جام ورزشی فوتسال و تنیس، لیوان چینی، پیاده روی خانوادگی، کلاس های خیاطی، خطاطی، فیریزبی، مسابقات کتابخوانی، نقاشی، قصه گویی، دوره های تبیین گام دوم انقلاب، روخوانی و روانخوانی قرآن، فن بیان و سخنوری، تربیت مربی و برنامه های دیگر با همکاری حوزه مقاومت بسیج، کتابخانه عمومی و سایر نهاد ها در کانون های مساجد خاوران برگزار شد.

دبیر ستاد اوقات فراغت شهر خاوران تاکید کرد: برای اولین بار در کانون های مساجد شهر خاوران در تابستان 1398 برای کودکان خاص و استثنایی کلاس هایی برگزار شد که با همکاری بهزیستی و انجمن روانشناسان شهر خاوران اتفاق افتاد و مدیر کل بهزیستی استان فارس هم از این برنامه ها در طول تابستان بازدید کردند و اتفاقی نادر در استان فارس دانستند و از همت مدیران کانون های مساجد تقدیر شد.

مدیر کانون فرهنگی و هنری «امام حسین (ع)» خاوران با اشاره به برگزاری اختتامیه برنامه های اوقات فراغت شهر خاوران همزمان با عید غدیر، گفت: در این برنامه که به همت کانون های «امام حسین (ع) و «المهدی (عج)» خاوران و ستاد اوقات فراغت برگزار شد با حضور «مهدی شفیعان» سرپرست فرمانداری جهرم، «عبدالرحیم خداجو»، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان، مهندس «محمدامین گرامی» شهردار خاوران، مدیران کانون و فعالین فرهنگی شهر خاوران همراه بود.

این فعال فرهنگی افزود: در اختتامیه برنامه های اوقات فراغت که با فستیوال ورزشی همراه بود، از فعالین تقدیر و با همراهی مسئولان از برنامه های در حال اجرا بازدید شد.

مدیر کانون فرهنگی و هنری «امام حسین (ع)» خاوران خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در آستانه فرارسیدن ایام محرم قرار داریم، اختتامیه یک هفته زودتر برگزار شد.

پایان پیام/130


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ