«شب روایت» همراه با نویسنده کتاب «روضه»


هشتمین قسمت از برنامه ی «شب روایت» 19 شهریور ساعت 22 با حضور محمد حقی، نویسنده کتاب« روضه» به روی آنتن شبکه چهارسیما می رود.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، در هشتمین قسمت از سری جدید برنامه ی «شب روایت»، «محمد حقی» پژوهشگر و نویسنده کتاب روضه که بر اساس روضه الشهدا به نگارش در آمده، مهمان برنامه خواهد بود و در رابطه با کتاب خود و دیگر کتابهای مقتل با «مهدی صالحی» مجری کارشناس به گفتگو می نشیند.


«کتاب روضه» پژوهشی جدید و جدی در اسناد «روضه‌الشهدا» ملاحسین واعظ کاشفی است که توسط محمد حقی تالیف شده است. گفتنی است «کتاب روضه» به تازگی در آستانه ورود به ماه محرم وارد بازار کتاب شده است.
در بخش معرفی کتاب این هفته «شب روایت» با اجرای نیلوفر شادمهری نویسنده ، «کتابِ آه»(بازخوانی مقتل حسین بن علی علیهماالسّلام) اثر یاسین حجازی و حاصل بازخوانی کتاب دَمع‌السُّجوم، ترجمه فارسی ابوالحسن شعرانی از کتاب نفَس‌المَهموم معرفی می شود.


معرفی مهمان وآیتم لذت متن (خوانش بخشی از کتاب فتح خون اثر شهید آوینی) از دیگر بخش های این برنامه تلویزیونی است.


«شب روایت» به تهیه‌کنندگی «حسین شاه‌مرادی »کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است. این برنامه ادبی در قالب گفتگو با اهالی قلم، نقد کتاب، روایت کتب داستانی و نیز دیگر آیتم‌های مرتبط با حوزه ادبیات و تاریخ ادب کشورمان سه شنبه ها از شبکه چهارسیما پخش می شود.

پایان پیام/31


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ