مادر چینی فرزندان دوقلویش را برای خرید موبایل فروخت +عکس


یک مادر چینی برای آن که بتواند هزینه‌های کارت اعتباری خود را پرداخت کند و البته یک تلفن همراه نو بخرد نوزادان دوقلوی خود را با قیمت 7، 400 پوند به فروش می‌رساند.

تبليغ

انتخاب:یک مادر چینی برای آن که بتواند هزینه‌های کارت اعتباری خود را پرداخت کند و البته یک تلفن همراه نو بخرد نوزادان دوقلوی خود را با قیمت ۷، ۴۰۰ پوند به فروش می‌رساند.

همیشه گفته می‌شود مادر دلسوزترین موجود روی زمین است که هرگز راضی نمی‌شود کودکانش از او جدا شوند، اما به نظر می‌رسد ماجرا برای یک مادر چینی متفاوت است.

این مادر دوقلو‌های تازه متولد شده از چین برای پرداخت مبلغ کارت اعتباری و خرید یک تلفن جدید، آن‌ها را به قیمت ۷، ۴۰۰ پوند (۹، ۱۰۰ دلار) به فروش رساند. این پسر‌ها، که حتی دو هفته هم سن نداشتند، به دو خانواده مختلف فروخته شدند که بیش از ۷۰۰ کیلومتر (۴۳۰ مایل) دورتر از زادگاه مادر خود زندگی می‌کنند.

این زن و خریداران کودکان اکنون توسط پلیس دستگیر شده اند در حالی که نوزادان نجات یافته به پدربزرگ و مادربزرگشان داده شده اند تا از آن‌ها مراقبت کنند. پلیس می‌گوید این زن، در ماه سپتامبر فرزندانش را به دنیا آورد. اما به علت آن که از پس هزینه‌ها برنیامده تصمیم گرفته کودکان را فروخته و با پول فروششان برای زندگی شخصی خود نیز هزینه کند.

این زن که تنها ۲۰ سال دارد مدعی شده این کار را با رنج فراوان از روی تنگدستی انجام داده است چرا که به شدت مغروض بوده است. این در حالی است که به نظر می‌رسد او بخشی از پول را صرف قمار و خرید تلفن همراه کرده است. افرادی که به دلیل قاچاق کودکان شناخته می‌شوند تا ۱۰ سال در چین زندانی می‌شوند، افرادی که کودکان قاچاق خریداری می‌کنند نیز می‌توانند با مجازات روبرو شوند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ