مانتوهای زیبای جین یکی از جدیدترین و شیک ترین مدل های مانتو برای دختران جوان و به روز هستند که تنوع بالایی در طرح و مدل دارند، این مانتوها از پارچه لی با رنگ های مختلف دوخته شده اند و با توجه به ضخامت پارچه در تمامی فصول سال می توان از آنها استفاده نمود. این روزها با توجه به نزدیک شدن به فصل پاییز و آغاز سال تحصیلی جدید اغلب دانشجویان و دانش آموزان به دنبال مدل مانتویی جدید و خاص هستند تا شیک پوش تر از قبل باشند، ما به این دسته از عزیزان انواع مدل مانتو جین را پیشنهاد می کنیم که مطمئنا مدل های متنوع آن مورد پسند قرار می گیرد.

۳۰ مدل مانتو جین جدید و شیک دخترانه و زنانه

مانتوهای دوخته شده از پارچه جین تنوع بالایی دارند، به این صورت که ممکن است در یک مزون یا فروشگاه شاهد مدل مانتو فانتزی جین باشید که برای دختران نوجوان مناسب هستند و در فروشگاهی دیگر مانتویی تقریبا رسمی با اداری را ببینید که از پارچه جین دوخته شده است، همچنین مطمئنا تاکنون بارها شاهد انواع مدل مانتو دخترانه کوتاه و یا بلند جین بوده اید که البته هر یک زیبایی خاص خود را دارند و برای سلایق مختلف تهیه شده اند. پس نگران نباشید، تنها کافیست این نوع پارچه را برای مانتو جدید خود انتخاب کنید، بعد از آن می توانید به سراغ مدل های متنوع بروید و هر آنچه را که نیاز دارید به راحتی تهیه کنید.

مانتو جدید با پارچه لی

مانتو اسپرت دخترانه

مدل مانتو کوتاه جدید و شیک

مانتو ساده و زیبای لی

مانتو لی جدید دخترانه

مدل مانتو جدید و شیک لی

مانتو کلاه دار با پارچه لی مانتو جدید دخترانه با پارچه جین

مدل مانتو کوتاه جدید دخترانه

عکس مانتو لی جدید و شیک

مانتو لی زنانه جدید

تصاویر زیر شامل انواع مانتو کوتاه، مانتو کتی، مانتوهای اسپرت و… از جنس پارچه جین می باشند که می توانید مانتو ایده آل خود را از بین آنها انتخاب کنید.

شاید کمی دور از ذهن باشد اما با پارچه های جین می توان مانتوهای مجلسی زیبایی نیز دوخت که البته در مکان های مختلف کاربردهای متفاوتی دارند، در ادامه بخشی از جدیدترین مدل های مانتو بلند و مانتو مجلسی لی را معرفی می کنیم که از جمله محبوب ترین مدل های مانتو به حساب می آیند.

مانتوهای لی و جین می توانند بهترین انتخاب برای فصل پاییز و شروع سال تحصیلی برای بانوان شیک پوش باشند، اما در صورتی که در انتخاب این مدل مانتوها دودل هستید و هنوز موفق به انتخاب نشده اید، پیشنهاد می کنیم از دیگر مدل های مانتو جدید و به روز در بخش مدل مانتو دیدن نموده و بعد از آشنایی با زیباترین و جدیدترین مدل ها با پارچه های متنوع، بهترین انتخاب را داشته باشید.