اشعار عاشورایی طنزپردازان از شبکه چهار پخش شد+فیلم


ویژه‌برنامه تلویزیونی «رندان تشنه لب» با هدف مرور اشعار عاشورایی ادوار این سوگواره، پانزدهم شهریور 1398 از شبکه چهار سیما پخش شد و قسمت بعدی... ادامه مطلب... نوشته اشعار عاشورایی طنزپردازان از شبکه چهار پخش شد+فیلم اولین بار در پایگاه خبری شیرین طنز. پدیدار شد.

تبليغ

ویژه‌برنامه تلویزیونی «رندان تشنه لب» با هدف مرور اشعار عاشورایی ادوار این سوگواره، پانزدهم شهریور ۱۳۹۸ از شبکه چهار سیما پخش شد و قسمت بعدی آن بیست و دوم شهریورماه پخش خواهد شد.

به گزارش شیرین طنز، به نقل از روابط عمومی دفتر طنز حوزه هنری، شبکه چهار سیما در قالب ویژه‌برنامه تلویزیونی سلسله سوگواره‌های عاشورایی «رندان تشنه لب» را در دو جمعه ماه محرم امسال، مرور می‌کند.

رندان تشنه‌لب عنوان شب شعری است که دفتر طنز حوزه هنری در ماههای محرم و صفر برگزار می‌کند. در این برنامه شاعرانی که در طول سال از ایشان شعر طنز می‌شنویم، عشق و ارادت‌شان را به سالار شهیدان در قالب اشعار آیینی‌شان متجلی کرده و آثار عاشورایی خود را به خالقان حماسه عاشورا تقدیم می‌کنند .این برنامه از سال ۱۳۸۲ تا کنون در حوزه هنری برگزار می‌شود.

در این ویژه برنامه تلویزیونی که اجرای آن برعهده سید شهرام شکیبا و ناصر فیض (دبیر این سوگواره ادبی) است؛ ضمن مرور آثار سروده شده در ادوار گذشته «رندان تشنه لب»، آثار عاشورایی شاخص زنده‌یادان ابوالقاسم حالت ، ابوتراب جلی ، عمران صلاحی ، ابوالفضل زرویی نصرآباد و… نیز معرفی و بررسی خواهد شد.

«رندان تشنه لب» در دو برنامه مستقل؛ روزهای جمعه پانزدهم و بیست و دوم شهریور از ساعت ۲۲ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

فیلم این برنامه را در ادامه می بینید :

۱۵ شهریور ۹۸

۲۲ شهریور ۹۸


منبع فیلم ها : تلوبیونتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ