اینستاگرام

 مدل بلوز بچه گانه با انواع طراحی شیک و دوست داشتنی


مدل بلوز بچه گانه در انواع طرح های مختلف ساده و فانتزی و اسپرت و مجلسی موجود می باشد که شما می توانید با توجه به نیاز فرزند خود از بین این طرح ها بلوزی با تن پوش و رنگی مناسب را انتخاب نمایید. مدل بلوز بچه گانه با طرح و رنگ های فانتزی بلوز یکی از کاربردی ترین لباس ها برای کودکان دختر و پسر محسوب می شود که در انواع رنگ های تیره و روشن موجود است....

تبليغ

مدل بلوز بچه گانه در انواع طرح های مختلف ساده و فانتزی و اسپرت و مجلسی موجود می باشد که شما می توانید با توجه به نیاز فرزند خود از بین این طرح ها بلوزی با تن پوش و رنگی مناسب را انتخاب نمایید.

مدل بلوز بچه گانه با طرح و رنگ های فانتزی

بلوز یکی از کاربردی ترین لباس ها برای کودکان دختر و پسر محسوب می شود که در انواع رنگ های تیره و روشن موجود است. در ادامه با انواع مدل بلوز بچه گانه آشنا خواهید شد که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

طرح های بلوز بچه گانه پسرانه

بلوزهای بچه گانه به صورت طرح های پاییزه و زمستانه و تابستانه دوخته می شوند که والدین عزیز بهتر است در هر فصلی بلوز متناسب با همان فصل را برای فرزند خود تهیه نمایند.
بلوزهای بچه گانه پسرانه به صورت طرح های مجلسی و اسپرت و راحتی موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید برای مکان های عمومی و منزل از بلوز برای فرزند خود استفاده نمایید می توانید بلوزهای راحتی و اسپرت را انتخاب کنید.

بلوزهای مجلسی بچه گانه نیز دارای طرح های متنوعی می باشند و این بلوزها را می توانید در مهمانی ها و مجالس به همراه شلوار جین و شلوارک برای فرزندتان استفاده نمایید.
اگر فرزند شما به سنی رسیده است که می تواند برای انتخاب لباس های راحتی بچه گانه و لباس های مجلسی بچه گانه اظهار نظر کند بهتر است در هنگام انتخاب طرح و رنگ بلوز نیز از نظر او نیز استفاده کنید.

بلوز بچه گانه راه راه

طرح بلوز بچه گانه

بلوز بچه گانه شیک

بلوز شیک و زیبا بچه گانه

بلوز دو رنگ بچه گانه

مدل تیشرت بچه گانه

طرح بلوز بچه گانه پسرانه

بلوز راه راه و شیک بچه گانه

بلوز اسپرت بچه گانه

بلوز و شلوار بچه گانه

بلوز سفید و مشکی بچه گانه

بلوز طرح دار پسرانه بچه گانه

بلوز سفید بچه گانه

بلوز طرح دار بچه گانه

بلوز و شلوار بچه گانه اسپرت

لباس راحتی بچه گانه

طرح بلوز شیک بچه گانه

بلوز دو رنگ بچه گانه

طرح های بلوز بچه گانه دخترانه

بلوزهای دخترانه بچه گانه نیز دارای طرح های متنوعی می باشند و اغلب این بلوزها به صورت فانتزی دوخته می شوند و برای تزیین بلوزهای بچه گانه دخترانه اغلب از تورهای رنگی و تصاویر شخصیت های کارتونی و … استفاده می شود که بلوزهای طرح دار برای مکان های عمومی و منزل انتخابی مناسب تر می باشند.
بلوزها و شومیزهای بچه گانه مجلسی را بهتر است از بین طرح های تزیین شده انتخاب نمایید تا فرزند شما در مهمانی ها و مجالس ظاهری جذاب و بی نظیرتر پیدا کند.

انتخاب رنگی مناسب برای بلوز بچه گانه نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و با توجه به اینکه روحیه کودکان بسیار حساس می باشد و رنگ های روشن می توانند روی روحیه آن ها تاثیرگذار باشند از این رو بهتر است بلوزهای بچه گانه را از بین رنگ های روشن و شاد انتخاب نمایید.
برای دوخت برخی از بلوزهای بچه گانه نیز از ترکیب رنگ های روشن و تیره استفاده می شود که این طرح ها نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

بلوز بچه گانه دخترانه

بلوز فانتزی بچه گانه

بلوز مجلسی و شیک بچه گانه

بلوز مجلسی بچه گانه

بلوز ساده بچه گانه

بلوز اسپرت بچه گانه

بلوز شیک و اسپرت بچه گانه

بلوز طرح دار بچه گانه

بلوز شیک بچه گانه

بلوز طرح دار و زیبا بچه گانه

بلوز سفید و ساده بچه گانه

بلوز ساده و شیک بچه گانه

طرح بلوز بچه گانه

بلوز فانتزی بچه گانه

بلوز شیک و جذاب بچه گانه

بلوز بچه گانه مجلسی

بلوز طرح دار و جذاب بچه گانه

بلوز سفید و زیبا بچه گانه

بلوز و شلوار بچه گانه

بلوز اسپرت و راه راه بچه گانه

بلوز بچه گانه شیک و جذاب

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل بلوز بچه گانه آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما عزیزان مطابقت و همخوانی داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها بلوزی شیک و مناسب را برای فرزند خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ