70 مدل کفش پاشنه بلند جدید و لاکچری برای خانم های شیک پوش


مدل کفش پاشنه بلند از انواع طرح های پرطرفدار در بین خانم ها است و از این طرح کفش اغلب در مهمانی ها و مجالس استفاده می شود همچنین کفش های پاشنه بلند در انواع طرح های جلوباز و جلوبسته و ساده و کار شده موجود هستند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. مدل کفش پاشنه بلند زنانه و دخترانه تاثیر کفش روی زیبایی و جذابیت استایل را...

تبليغ

مدل کفش پاشنه بلند از انواع طرح های پرطرفدار در بین خانم ها است و از این طرح کفش اغلب در مهمانی ها و مجالس استفاده می شود همچنین کفش های پاشنه بلند در انواع طرح های جلوباز و جلوبسته و ساده و کار شده موجود هستند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

مدل کفش پاشنه بلند زنانه و دخترانه

تاثیر کفش روی زیبایی و جذابیت استایل را نمی توان نادیده گرفت از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب کفش پاشنه دار و کفش پاشنه کوتاه و کفش های راحتی حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید. در ادامه با انواع مدل کفش پاشنه بلند زنانه و دخترانه آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما عزیزان مطابقت و همخوانی داشته باشند.

طرح کفش پاشنه بلند جلو بسته

کفش های پاشنه بلند جلو بسته برای همه فصول سال انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و این طرح کفش ها در انواع رنگ های متنوع روشن و تیره موجود می باشند. اگر شما تمایل دارید از کفش های پاشنه بلند جلو بسته در مهمانی ها و مجالس استفاده کنید بهتر است رنگ کفش تان را با توجه به رنگ لباس مجلسی و رنگ کیف و رنگ سایر اکسسوری هایتان انتخاب نمایید.

کفش های پاشنه بلند جلو بسته در انواع مدل های ساده و کار شده موجود می باشند که کفش های ساده برای خانم هایی که لباس ها و سایر اکسسوری های آن ها طرح دار و کار شده است انتخابی مناسب محسوب می شوند و کفش های طرح دار و کار شده نیز برای خانم هایی که تمایل دارند از لباس های ساده استفاده نمایند انتخابی ایده آل است.

کفش ورنی پاشنه بلند

کفش ساده و شیک زنانه

مدل کفش زنانه پاشنه باریک

مدل کفش مجلسی

کفش زرشکی زنانه

طرح کفش پاشنه بلند زنانه

مدل کفش دخترانه پاشنه دار

کفش طرح دار و شیک

مدل کفش پاشنه بلند و شیک

مدل کفش شیک زنانه

مدل کفش ساده و شیک

طرح کفش زنانه

توجه داشته باشید که در صورت تمایل می توانید طرح کیف و کفش تان را با یکدیگر ست نمایید که در این صورت زیبایی و جذابیت ظاهری تیپ شما بیشتر به نظر می رسد. در هنگام انتخاب کفش پاشنه بلند بهتر است علاوه بر طرح و رنگ کفش به سایز آن نیز توجه داشته باشید و کفشی را برای پوشیدن انتخاب نمایید که دقیقا هم اندازه شما است.

کفش های پاشنه بلندی را انتخاب نمایید که دارای برندی معتبر می باشند تا دارای استاندارد لازم باشند تا در زمان پوشیدن کفش احساس ناراحتی نداشته باشید.
در هنگام انتخاب مدل کفش های پاشنه دار بهتر است چند دقیقه با آن ها راحت بروید تا راحت بودن کفش مطمئن شوید. کفش های پاشنه دار در انواع جنس های چرم و جیر و ورنی و … موجود می باشند که جنس های چرم و جیر از ورنی راحت تر می باشند.

کفش قرمز و شیک

کفش طرح دار زنانه

کفش دخترانه

کفش مجلسی و شیک

مدل کفش ساده

کفش مخمل زنانه

کفش زنانه مخمل

کفش مجلسی و شیک

کفش زنانه پاشنه بلند

کفش ساده مجلسی

طرح کفش ساده

کفش پاشنه بلند زنانه

کفش پاشنه بلند مجلسی

مدل کفش پاشنه دار زنانه

کفش مجلسی زیبا و شیک

طرح کفش پاشنه بلند جلوباز

کفش های جلوباز و پاشنه بلند از انواع طرح های شیک و خاص هستند که در فصل تابستان و بهار مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شما تمایل دارید در هنگام پوشیدن کفش های پاشنه بلند و جلوباز احساس راحتی بیشتری داشته باشید بهتر است کفش هایی را انتخاب نمایید که دارای بندهایی هستند تا با پیچیدن این بندها دور پا در هنگام راه رفتن تعادل بیشتری داشته باشید.

پاشنه کفش ها در انواع طرح های پاشنه نازک و باریک ، پاشنه چهارگوش ، پاشنه یک سره موجود می باشند. کفش ها با پاشنه های باریک و نازک زیبایی و جذابیت خاصی دارند ولی راه رفتن با آن ها مقداری دشوار است بنابراین بهتر است در هنگام پوشیدن این طرح کفش ها دقت لازم را در زمان راه رفتن داشته باشید.

مدل کفش پاشنه بلند و مجلسی

طرح کفش مجلسی

کفش طرح دار و شیک

مدل کفش مجلسی و جلوباز

کفش مجلسی و شیک

مدل کفش جلوباز

مدل کفش شیک و زیبا

کفش پاشنه بلند و شیک

کفش پاشنه بلند و شیک

کفش پاشنه بلند دو رنگ

کفش مجلسی و شیک

کفش طرح دار مشکی

کفش پاشنه دار

کفش مجلسی و شیک

کفش طرح دار و زیبا

کفش مجلسی پاشنه دار

کفش پاشنه بلند و شیک

کفش قرمز پاشنه بلند

کفش لژدار

کفش جلوباز

کفش مجلسی دو رنگ

کفش تابستانی

مدل کفش پاشنه بلند زنانه

کفش های جلوباز با پاشنه های چهارگوش راحت تر هستند و اگر شما برای اولین بار است که تمایل دارید از کفش های پاشنه بلند استفاده نمایید بهتر است از این طرح ها کفش های زنانه و دخترانه استفاده نمایید.
کفش های یک سره و لژدار از راحت ترین طرح های کفش پاشنه بلند است و شما می توانید در مهمانی ها و مجالس مختلف و مکان های عمومی این طرح کفش ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

کفش پاشنه دار

کفش تابستانی

کفش مجلسی

کفش ورنی

طرح کفش مخمل

کفش رنگی و مجلسی

طرح کفش طرح دار

مدل کفش مجلسی مشکی

طرح کفش مجلسی

کفش جلوباز

کفش مجلسی

مدل کفش مجلسی پاشنه بلند

کفش طرح دار مجلسی

کفش سفید مجلسی

کفش زنانه مجلسی

کفش جلوباز و شیک

کفش طرح دار زنانه

کفش مجلسی و شیک زنانه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل کفش پاشنه بلند آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این طرح ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها کفش پاشنه دار با طرح و رنگی شیک را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ