مدل پیراهن دخترانه کوتاه با طراحی جذاب و جدید برای مهمانی های مختلف


مدل پیراهن دخترانه کوتاه از انواع طرح های پرطرفدار لباس مجلسی در بین دختران جوان است و اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید در مهمانی و مجالس ظاهری جذاب و بی نظیر داشته باشید بهتر است طرح های زیبا و خاص این پیراهن ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید. مدل پیراهن کوتاه دخترانه با جدیدترین طرح و رنگ ها پیراهن های مجلسی یکی از ضروری ترین...

تبليغ

مدل پیراهن دخترانه کوتاه از انواع طرح های پرطرفدار لباس مجلسی در بین دختران جوان است و اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید در مهمانی و مجالس ظاهری جذاب و بی نظیر داشته باشید بهتر است طرح های زیبا و خاص این پیراهن ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل پیراهن کوتاه دخترانه با جدیدترین طرح و رنگ ها

پیراهن های مجلسی یکی از ضروری ترین لباس ها برای خانم ها و دختران جوان محسوب می شوند که در انواع طرح های مختلف پیراهن کوتاه و پیراهن بلند موجود می باشند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی تان از بین این طرح ها از پیراهنی مناسب استفاده کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل پیراهن کوتاه دخترانه را گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

طرح های ساده و کار شده پیراهن کوتاه دخترانه

پیراهن های مجلسی دخترانه در انواع طرح های ساده و کار شده موجود می باشند همچنین در دوخت برخی از این پیراهن ها از پارچه های گلدار و طرح دار استفاده می شود که هر یک از آن ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.
پیراهن های کوتاه ساده برای دختران جوانی که تمایل دارند در مهمانی ها و مجالس ظاهری آراسته داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند همچنین اگر شما تمایل دارید در مجالس ظاهری به روز و جذاب داشته باشید بهتر است پیراهن های طرح دار و کار شده را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

انتخاب رنگی مناسب برای پیراهن کوتاه مجلسی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. پیراهن های مجلسی در انواع رنگ های تیره و روشن دوخته می شوند همچنین برخی از این طرح پیراهن ها نیز به صورت ترکیبی از رنگ های تیره و روشن می باشند و اگر شما تمایل دارید در مجالس عیب های موجود در ظاهر و اندام تان کمتر به نظر برسد بهتر است رنگ لباس مجلسی را با توجه به رنگ پوست و فرم اندام تان انتخاب نمایید.

لباس مجلسی رنگ تیره

مدل لباس مجلسی دخترانه

پیراهن مجلسی دخترانه

لباس مجلسی دخترانه رنگ تیره

پیراهن طرح دار مجلسی

لباس مجلسی زیبا و شیک دخترانه

پیراهن مجلسی دو رنگ دخترانه

لباس مجلسی مشکی دخترانه

پیراهن طرح دار کوتاه

پیراهن گلدار دخترانه

لباس مجلسی طرح دار و شیک

لباس مجلسی مشکی و شیک

مدل لباس مجلسی طرح دار

لباس مجلسی دخترانه

پیراهن دخترانه طرح دار

پیراهن دخترانه شیک

پیراهن طرح دار دخترانه

لباس مجلسی کوتاه دخترانه

لباس مجلسی ساده دخترانه

اگر رنگ پوست شما روشن و سفید است بهتر است مدل پیراهن دخترانه کوتاه با رنگ تیره را برای پوشیدن انتخاب نمایید تا بین رنگ پوست و رنگ لباس تان تضاد ایجاد شود.
پیراهن های رنگ روشن نیز برای دختران جوان با رنگ پوست تیره و برنزه انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و اگر رنگ پوست شما تیره یا برنزه است می توانید با پوشیدن این رنگ لباس ها تضاد بی نظیری را بین رنگ پوست و رنگ لباس تان ایجاد نمایید.

اگر شما تمایل دارید فرم اندام تان بی نظیر و جذاب به نظر برسد بهتر است پیراهن های مجلسی کوتاه را با کفش های پاشنه بلند مجلسی بپوشید همچنین این طرح ها برای دختران جوانی که پاهای زیبا و بدون نقصی دارند انتخابی مناسب به شمار می رود.

پیراهن کره ای مجلسی

مدل لباس مجلسی دخترانه شیک

پیراهن گیپور مجلسی

طرح پیراهن دخترانه

لباس دخترانه طرح دار

پیراهن دخترانه طرح دار و شیک

لباس مجلسی مشکی دخترانه

مدل لباس گلدار دخترانه

مدل پیراهن دخترانه کوتاه

پیراهن قرمز دخترانه با طرح ساده

در این مطلب تصاویری از انواع مدل پیراهن دخترانه کوتاه را پیش رو داشتید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها لباسی با تن پوش مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ