جانشین فرمانده سپاه: ‌تا به حال موفق بودیم


جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ‌آمادگی رزمی و عملیاتی سپاه افزایش یافت، گفت: توطئه‌های دشمن‌ را نقش بر آب می‌کنیم.

تبليغ
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ‌آمادگی رزمی و عملیاتی سپاه افزایش یافت، گفت: توطئه‌های دشمن‌ را نقش بر آب می‌کنیم.

به گزارش صدای ایران از تسنیم، سردار علی فدوی بعد از ظهر امروز در دیدار با خانواده مرحوم حاج محمد باقر منصوری در اردبیل اظهار داشت: روحیه انقلابی و حسینی مداحان کشورمان برای ما یک افتخار است و مرحوم منصوری تمامی این خصوصیات را داشت و از جوانان برجسته و فقید کشورمان بود که در عرصه مداحی بسیار خوش آوازه و مشهور بود.

وی ضمن تسلیت به خانواده مرحوم منصوری گفت: این مصیبت بزرگ وارده را به خانواده محترم مداح نامدار کشورمان تسلیت عرض کرده و برای بازماندگان از خداوند منان صبر جزیل خواهانیم و امیدواریم در راستای تبیین فرهنگ حسینی در جامعه به شکل موفق عمل کرده و چنین شخصیت‌های برجسته‌ای را الگو قرار دهیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برگزاری رزمایش ویژه سپاه در سه استان کشور خبر داد و تصریح کرد: مهم‌ترین هدف ما افزایش توان و آمادگی رزمی و عملیاتی سپاه در عرصه‌های مختلف از جمله اطلاعاتی و فرهنگی است که در این زمینه تاکنون اقدامات مناسبی انجام یافته است

فدوی تصریح کرد: سپاه در تمامی جغرافیای انقلاب اسلامی درصدد است تا با ارتقای توان و آمادگی در حوزه‌ها و طراحی‌های مختلف نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کرده و با توان‌افزایی داخلی و خارجی توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کنند که این موضوع برای ما یک اولویت اساسی و مهم است.

وی اظهار کرد: برگزاری این رزمایش ویژه نیز با هدف دستیابی به این مهم است که در تلاش هستیم بتوانیم در این زمینه به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

در پایان مراسم از خانواده مداح ولایتمدار و مردمی استان اردبیل مرحوم حاج محمد باقر منصوری تجلیل و قدردانی به عمل آمد.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ