شیری: توانستیم لیگ را با پیروزی شروع کنیم/ لباس‌ها کیفیت لازم را ندارد


بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اولین دیدار لیگ برتر حساس است، اما توانستیم لیگ را با پیروزی شروع کنیم.

تبليغ

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی شیری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی این تیم برابر تیم پارس جنوبی جم اظهار کرد: اولین دیدار لیگ برتر همواره سخت‌ترین و حساس‌ترین بازی است، اما در نهایت توانستیم با برد لیگ را شروع کنیم.

شیری گفت: به هر حال ما بعد از وقفه‌ای چند ماه به لیگ برتر برگشتیم و با تفکرات کادر فنی جدید داریم آشنا می‌شویم. امیدوارم بازیکنان اضافه شده هم بتوانند کمک کنند.

بیشتر بخوانید: پرسپولیس یک - پارس‌جنوبی صفر/ چیپ ترابی روبان افتتاحیه لیگ برتر را قیچی کرد

او درباره اینکه پرسپولیس نسبت به فصل گذشته چه تغییراتی داشته است، بیان کرد: شاید از لحاظ سبک بازی تغییراتی داشته باشیم. به نظرم تیم ما تهاجمی‌تر از قبل شده است و در بازی‌ها بعدی باید بتوانیم بیشتر گل بزنیم.

شیری درباره اینکه کیفیت لباس‌های آل اشپورت چطور است، گفت: کیفیت لباس‌ها خوب است و امیدوارم لباس‌های تمرین هم همانند بازی‌ها باشد. ما در تمرینات هم گفتیم که لباس‌ها کیفیت لازم ندارد و گویا وزن لباس‌ها سنگین است.

او در پایان درباره اینکه یک توپ به تیرک پرسپولیس خورد، گفت: به هر حال بازی است و ما خودمان را آماده کردیم که در ابتدا گل نخوریم و بعد بتوانیم از موقعیت مان استفاده کنیم و گل بزنیم.

انتهای پیام/

اظهارات شیری درباره پیروزی برابر پارس جنوبی جمتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ