حسینی: تکرار قهرمانی در لیگ برتر سخت است


کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما 3 سال قهرمان شدیم و همین موضوع کارمان را به مراتب سخت‌تر می‌کند.

تبليغ

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی این تیم برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: با حمایت هواداران‌مان توانستیم در اولین بازی پیروز شویم و این برد را به هواداران تبریک می‌گویم. بازی اول همیشه سخت است، اما بازیکنان زحمت کشیدند و ۳ امتیاز این بازی را کسب کردیم.

او درباره اینکه پرسپولیس می‌تواند بازهم عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کند، گفت: ما ۳ سال قهرمان شدیم و همین موضوع کارمان را به مراتب سخت‌تر می‌کند. اکنون فشار زیادی روی بازیکنان است و این کار را سخت‌تر می‌کند، اما بچه‌ها همه تلاش‌شان را می‌کنند.

بیشتر بخوانید: پرسپولیس یک - پارس‌جنوبی صفر/ چیپ ترابی روبان افتتاحیه لیگ برتر را قیچی کرد

کاپیتان پرسپولیس درباره مشکلاتی که برای حضور هواداران در این بازی ایجاد شده بود، بیان کرد: از هواداران تشکر می‌کنم، اما باید بگویم اگر قرار است کاری درست و اصلاح شود، باید صبر کنیم تا انجام شود. سازمان لیگ برای این کار تلاش می‌کند. امیدوارم این اتفاقات و سختگیری‌ها فقط برای بازی پرسپولیس رخ ندهد و برای همه بازی‌ها این قوانین جدید اجرا شود.

حسینی درباره مشکلات مدیریتی باشگاه و حواشی به وجود آمده اظهار کرد: این مسائل به تیم و بازیکنان ارتباط ندارد و بازیکنان فقط یک وظیفه دارند و آن تلاش کردن است و نباید به مسائل دیگر فکر کنند.

بازیکنان جدید به زمان بیشتری نیاز دارند

او بیان کرد: برای تکرار قهرمانی کار سختی پیش رو داریم و بازیکنان هم باید بیشتر تلاش کنند و باشگاه باید امکانات لازم را فراهم کند. هواداران سال گذشته سنگ تمام گذاشتند و امیدوارم امسال هم همین طور باشد. کادر فنی و بازیکنان جدید به تیم ما اضافه شدند و به زمان بیشتری نیاز دارند تا با بقیه هماهنگ شوند.

بیشتر بخوانید: نوری: نباید مانع ورود هواداران به ورزشگاه شویم

مدافع پرسپولیس درباره اینکه آیا امکانات لازم در اختیار تیم است، گفت: مشکل خاصی وجود ندارد و تنها زمین ورزشگاه کاظمی مقداری خراب شده که برای همین در زمین خیریه عمل تمرین می‌کنیم.

حسینی درباره وضعیت لباس‌های جدید پرسپولیس عنوان کرد: لباس‌های جدید خوب و باکیفیت هستند و امیدوارم تا آخر عوض نشوند، چون جنس خوبی دارند.

بیشتر بخوانید: رضاییان: پرسپولیس روی تک موقعیت‌ به برتری رسید

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ