به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ آتیلا حجازی پیشکسوت نامدار باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم در آستانه آغاز رقابت‌های لیگ برتر به خبرنگار برنا گفت: صحبت کلی من این است که تا لیگ شروع نشود و ما بازی‌ها را نبینیم، هیچ اظهارنظری درباره نه استقلال بلکه هیچ تیمی نمی‌توان کرد.

وی افزود: آنچه مشخص است تیم‌هایی مانند پرسپولیس و سپاهان اسکلت اصلی خودشان را حفظ کردند و استقلال دچار تغییرات زیادی شده و امیدوارم در نهایت تغییرات به سود این تیم باشد. اینکه استقلال بازیکن خارجی جذب کرده درون خودش یک نکته دارد و آن هم این است که بازیکن خارجی نیاز به زمان دارد تا بتواند خودش را با شرایط تیم تطبیق بدهد و باز هم امیدوارم این زمان برای بازیکنان خارجی به حداقل برسد. چراکه در لیگ تیمی موفق است که بتواند از هفته‌های ابتدایی بیشترین بهره را ببرد و حداکثر امتیازات ممکن را کسب کند.

مهاجم سابق استقلال درباره بحث اختلاف پیش آمده میان سرمربی و باشگاه نیز اظهار داشت: کادر فنی در یک محیط آرام باید به مسائل فنی بپردازد و باشگاه باید این شرایط را برای استراماچونی فراهم کند. از طرفی هم در استقلال همیشه حاشیه پرنگ‌تر از متن بوده و مدیریت باشگاه باید بتواند این حواشی را به حداقل برساند. من درباره اختلاف بوجود آمده چون اطلاعات کافی ندارم اظهار نظری هم نمی‌توانم بکنم.

پسر اسطوره تکرار نشدنی استقلال در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم استقلال در یک فضای بدون تنش بتواند لیگ را به خوبی آغاز کند و با گرفتن نتایج خوب دل هواداران را شاد کند.