لمپارد: بازگشت به استمفوردبریج حواسم را پرت نکرد


فرانک لمپارد، سرمربی چلسی می‌گوید در بازی دیروز چلسی مقابل لستر، بازگشت به استمفوردبریج برای او لحظه‌ای رویایی بوده ولی او همه تمرکزش را به بازی داده بوده.

تبليغ

به گزارش "ورزش سه"، فرانک لمپارد می‌گوید دیروز زمانی که برای دیدار تیمش مقابل لسترسیتی برای اولین بار به عنوان سرمربی در استمفوردبریج، خانه چلسی، حاضر شده این برای او لحظه خاصی بوده که همه خاطرات سالهای گذشته را در ذهنش بیدار کرده اما این باعث نشده او تمرکزش را به بازی چلسی ندهد.

چلسی دیروز در هفته دوم لیگ برتر در خانه خود به مصاف لستر رفت و با نتیجه تساوی 1-1 متوقف شد. لمپارد که سابقه سیزده سال بازی با پیراهن چلسی را دارد و بهترین گلزن تاریخ این باشگاه است دیروز برای اولین بار به عنوان سرمربی چلسی در یک بازی رسمی در این ورزشگاه حاضر شده بود.

لمپارد از هواداران چلسی که در این روز خاص برای او حمایتش کرده‌اند تشکر کرد و به آنها اطمینان داد که حواسش به بازگشت دوباره به استمفورد بریج پرت نشده بوده و تمام تمرکزش به بازی تیم بوده است. هر چند لمپارد به صراحت گفت که از عملکرد چلسی در این بازی راضی نیست.

لمپارد در این باره گفت:" بازگشت به استمفوردبریج فوق‌العاده بود. اینکه دوباره به باشگاهم بازگشته‌ام و دیروز داشتم در استمفوردبریج، تیم را هدایت می‌کردم برایم لحظه واقعا خاصی بود. انگار داشتم رویا می‌دیدم".

سرمربی چلسی در ادامه گفت:" این لحظه خاص برای من فوق‌العاده مهم بود ولی تمام تمرکزم در جریان بازی روی تیم بود و هدفم این بود که هر طور شده از این بازی با پیروزی بیرون بیائیم".

لمپارد در ادامه اظهار داشت:" از هواداران خیلی تشکر می‌کنم. آنها واقعا لطف داشتند ولی من اینجا هستم که کارم را درست انجام بدم و سعی کنم برای تیم پیروزی بدست بیاورم. شک ندارم که ما می‌توانیم بهتر از آنچه امروز به نمایش گذاشتیم کار کنیم".تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ