تلگرام

شکار 5 مزدور سعودی در الجوف/ پیام سخنگوی نیروهای مسلح یمن به متجاوزان


واحد تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن پنج مزدور سعودی را در استان الجوف یمن هدف قرار داد.

تبليغ

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، یک منبع در واحد تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن اعلام کرد: پنج مزدور سعودی در جبهه خب و الشعف در استان الجوف هدف تک تیراندازهای ارتش و کمیته های مردمی یمن قرار گرفتند.

همزمان نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن یک فروند موشک زلزال 1 را به پادگان مزدوران سعودی در غرب منطقه حیران در استان حجه شلیک کردند.

مسئولان سعودی شماری از مزدوران سودانی را برای عملیات خود به خدمت گرفته اند.

در همین حال، یگان توپخانه ارتش و کمیته های مردمی یمن نیز محل های تجمع و استحکامات مزدوران سعودی در شمال شرقی مثلث عاهم را هدف قرار داد که به کشته و زخمی شدن شماری از آنها و آتش سوزی در این محل ها منجر شد.

واحد تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن 12 ماه جاری میلادی نیز هفت نیروی متجاوز را در جنوب و شرق جبهه حیران کشته بود.

در همین حال، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در پیامی به رژیم سعودی از مناطق مشرف بر شهر الخوبه عربستان سعودی گفت: تجاوزگری و ناکامی پنج ساله کافی است. ارتش شما در برابر ثابت قدمی و دلاوری ارتش و کمیته‌های مردمی یمن فرو می‌پاشد.

وی افزود: این پیام برای مزدوران سودانی نیز هست که حامی رژیم سعودی و مزدورانش شده اند و هر روز شمار زیادی کشته و زخمی می دهند.

سریع گفت: ما برای مزدوران محلی نیز پیام داریم و به آنها توصیه می کنیم که از عفو عمومی استفاده کنند. دفاع آنها از اراضی اشغالگران لکه ننگی است که همیشه با آنها همراه خواهد بود و نفرین نسل های آینده را برای آنها به همراه خواهد داشت.‎

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ