تیراندازی به پلیس آمریکا در شهر فیلادلفیا + فیلم


رسانه‌های آمریکایی از تیراندازی به نیرو‌های پلیس در شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیای آمریکا خبر داده و گفته اند دستکم یک مأمور پلیس در این حادثه زخمی شده است.

تبليغ

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر به نقل از رسانه‌های آمریکا اعلام کرد در تیراندازی به نیرو‌های پلیس در شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیای آمریکا، یک افسر پلیس زخمی شد.

شبکه تلویزیونی راشا تودی نیز تعداد زخمی‌های این تیراندازی را چندین تن اعلام کرد.

منابع مختلف خبری آمار‌های مختلفی از یک تا ۵ نفر در مورد زخمی‌های این حادثه منتشر کرده‌اند. گفته می‌شود تاکنون تمام زخمی‌ها از نیرو‌های پلیس بوده‌اند.

بر اساس گزارش‌های غیررسمی، گروهی از نیرو‌های پلیس در ساختمانی در منطقه «نایس تاون» گیر افتاده‌اند و مهاجم (یا مهاجمین) در حال تیراندازی به سوی آن‌هاست.

هنوز کسی در ارتباط با این حادثه بازداشت نشده و تیراندازی نیز ادامه دارد.

پلیس از ساکنان شهر خواسته به محل تیراندازی نزدیک نشوند.

دانشگاه «تمپل» هم که در نزدیکی محل درگیری واقع شده، در توییتر نوشته است: «تردد در دانشکده علوم سلامت دانشگاه ممنوع شده است. پناه بگیرید. از قفل بودن در‌ها مطمئن شوید. سکوت کنید. تکان نخورید. پلیس در حال پاسخگویی است.»

تصاویر ویدئویی که از محل حادثه منتشر شده، از حضور ده‌ها خودروی پلیس حکایت دارد. برخی کاربران نیز در شبکه‌های اجتماعی نوشته‌اند که به صورت مداوم صدای تیراندازی به گوش می‌رسد.

یکی از شاهدان به شبکه «ای‌بی‌سی» گفته است که صدای شلیک دستکم ۱۰۰ گلوله را شنیده است.

بر اساس تصاویر ویدئویی، یک خودروی زرهی پلیس برای مقابله با مهاجم به صحنه رسیده است.

منبع: فارس

در حال تکمیل ...تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ