گزارش لحظه به لحظه سوپر جام اروپا / چلسی 2- لیورپول 2


تیم‌های فوتبال چلسی و لیورپول امشب در سوپر جام اروپا به مصاف یکدیگر رفتند.

تبليغ

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم‌های فوتبال چلسی (قهرمان لیگ اروپا) و لیورپول (قهرمان لیگ قهرمانان اروپا) در فصل گذشته رقابت‌های فوتبال اروپا، امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه خانگی تیم فوتبال بشیکتاش در استانبول ترکیه به مصاف یکدیگر رفتند. این نخستین سوپر جام تمام انگلیسی فوتبال است.

ترکیب دو تیم

چلسی: آرزیبالا، کریستین سن، آسپیلیکوتا، زوما، امرسون، جورجینو، کواچیچ، کانته، پولیسیچ، پدرو و ژیرو

لیورپول: آدریان، گومز، متیک، ون دایک، روبرستون، هندرسون، فابیانو، میلنر، صلاح، مانه و چمبرلین

گزارش لحظه به لحظه

نیمه نخست

بازی راس زمان اعلام شده به میزبانی ورزشگاه ودافون استانبول آغاز شد. دقیقه ۵: نختستین موقعیت جدی بازی برای لیورپولی‌ها به دست آمد که مانه نتوانست از آن استفاده کند. دقیقه ۸: ضد حمله چلسی دفاع لیورپول را با مشکل جدی رو به رو کرد که در آخر توپ توسط دروازه بان این تیم مهار شد. دقیقه ۱۰: شوت خطرناک از سمت لیورپولی‌ها در اختیار آریزابالا قرار گرفت. دقیقه ۱۱: محمد صلاح شوت خوبی را به سمت دروازه چلسی شلیک کرد که توسط دروازه بان این تیم گرفته شد. دقیقه ۱۶: ارسال بلند آبی‌های لندن موقعیت جدی را برای این تیم به وجود آورد. دقیقه ۲۰: پدرو یک موقعیت خوب گلزنی را برای چلسی از دست داد. دقیقه ۲۳: میلنر ضربه خطرناکی را راهی دروازه چلسی کرد. دقیقه ۲۷: ضربه سر مهاجمان چلسی از بالای دروازه لیورپول به بیرون رفت. دقیقه ۳۶: ژیرو موفق شد نخستین گل تیم فوتبال چلسی را به ثمر برساند. دقیقه ۴۰: پولیسیچ دومین گل چلسی را به ثمر رساند که البته آفساید گرفته شد. دقیقه ۴۴: محمد صلاح یک موقعیت نصفه و نیمه را برای تیمش از دست داد. داور برای نیمه نخست یک دقیقه زمان اضافی منظور کرد. نیمه نخست با نتیجه ۱ - ۰ به سود چلسی به پایان رسید.

نیمه دوم

دقیقه ۴۷: تیم فوتبال لیورپول روی حرکت خوب فیرمینو و ضربه مانه به گل تساوی رسید. دقیقه ۴۸:شوت خوب فابیانو ضدروازه چلسی را به طور جدی تهدید کرد. دقیقه ۵۰: ژیرو فرصت آن را داشت تا دومین گل چلسی را به ثمر برساند. دقیقه ۵۳: فیرمینو نتوانست از پاس خوب صلاح برای گل زنی استفاده کند. دقیقه ۵۷: ارسال روی دروازه لیورپول توسط مدافعان این تیم مهار شد. دقیقه ۶۱: ژیرو بازهم در یک موقعیت گل قرار گرفت که توسط داور آفساید اعلام شد. دقیقه ۶۹: موقعیت خوب برای بازیکنان چلسی از دست رفت. دقیقه ۷۴: ضربه صلاح پس از دفع توسط دروازه بان چلسی در اختیاز فن دایک قرار گرفت که ضربه او در فاصله چند قدمی دروازه هم واکنش فوق العاده گلر آبی‌های لندن را در پی داشت. دقیقه ۷۶: ضد حمله چلسی توسط مدافعان لیورپول دفع شد. دقیقه ۷۸: مانه روی یک حرکت سریع دروازه بان چلسی را با مشکل رو به رو کرد. دقیقه ۸۰: ضربه آزاد برای لیورپول توسط صلاح زده شد که پس از برخورد به دیوار دفاعی به کرنر رفت. دقیقه ۸۱: فن دایک به خوبی مانع گلزنی چلسی شد. دقیقه ۸۲: مونت موفق شد برای چلسی گلزنی کند که توسط داور آفساید اعلام شد تا برای دومین مرتبه گل آبی پوشان لندن آفساید اعلام شود. دقیقه ۸۵: مانه روی پاس محمد صلاح با دروازه چلسی تک به تک شد و نتوانست توپ را درون دروازه خالی از دروازه بان قرار دهد. دقیقه ۸۹: تیم فوتبال چلسی یک موقعیت خوب گلزنی را از دست داد. دقیقه ۹۰+۲: پاس خوب محمد صلاح به فیرمینو نرسید.

وقت اضافه اول

دقیقه ۹۱: شوت صلاح در اختیار کپا قرار گرفت. دقیقه ۹۵: شوت زیبای مانه دروازه چلسی را برای دوم باز کرد. دقیقه ۹۷: پدرو یک موقعیت خوب گلزنی را از دست داد. دقیقه ۹۸: داور برای تیم فوتبال چلسی پنالتی اعلام کرد. دقیقه ۹۹: جورجینیو از روی نقطه پنالتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند. دقیقه ۱۰۳: شوت آبراهم توسط آدریان به خوبی مهار شد.

وقت اضافه دوم

دقیقه ۱۰۷:ارسال روی دروازه لیورپول توسط مدافعان این تیم دفع شد. دقیقه ۱۱۰:پاس طولی به فیرمینو نرسید. دقیقه ۱۱۱: ضربه خوب مونت توسط آدریان مهار شد تا یکی از بهترنی موقعیت‌های چلسی از دست برود. دقیقه ۱۱۳: شوت آبراهام از کنار دروازه لیورپول به بیرون رفت. دقیقه ۱۱۷: آدریان بازهم دروازه لیورپول را نجات داد.

ضربات پنالتی

بیشتر بخوانید:

چلسی - لیورپول/ جدال تمام انگلیسی برای سوپر جام اروپا

گریزمان: فاصله مسی و رونالدو با دیگر بازیکنان زیاد است /اروپایی‌ها تکنیکی‌تر هستند

تلاش باشگاه ایتالیایی برای جذب مدافع قهرمان اروپا

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ