دبیر کمیته فوتسال : قطعاً انصاری‌فرد به سازمان لیگ بازمی‌گردد


دبیر کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال تأکید کرد همچنان امور مربوط به سازمان لیگ را با محمدحسن انصاری‌فرد هماهنگ خواهند کرد. نوشته دبیر کمیته فوتسال : قطعاً انصاری‌فرد به سازمان لیگ بازمی‌گردد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

دبیر کمیته فوتسال : قطعاً انصاری‌فرد به سازمان لیگ بازمی‌گردد

آرش جابری : همچنان کارها را با انصاری‌فرد هماهنگ می‌کنیم
نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۲۲:۰۹

دبیر کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال تأکید کرد همچنان امور مربوط به سازمان لیگ را با محمدحسن انصاری‌فرد هماهنگ خواهند کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

آرش جابری درباره استعفای محمدحسن انصاری‌فرد از سمت ریاست سازمان لیگ فوتسال و کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اظهار داشت:

فدراسیون فوتبال و آقای انصاری‌فرد در این مورد توضیح داده‌اند. ما هم‌اکنون منتظر هستیم و تعیین تکلیف استعفای انصاری‌فرد هم طبق قانون بر عهده رئیس و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است.

آرش جابری افزود:

ما کماکان امور سازمان لیگ را انجام خواهیم داد و کارها را با آقای انصاری‌فرد هماهنگ می‌کنیم، اما طبیعتاً تصمیم‌گیری در این مورد برعهده رئیس فدراسیون فوتبال است.

دبیر کمیته فوتسال در پاسخ به این پرسش که «در صورت عدم بازگشت انصاری‌فرد به سازمان لیگ آیا به کارش در این کمیته ادامه خواهد داد یا خیر؟»، گفت:

تمام اعضای جامعه فوتسال تلاش‌شان بر این است که انصاری‌فرد به سازمان لیگ بازگردد.

آرش جابری در ادامه در واکنش به پرسش دوباره مبنی بر اینکه «اگر انصاری‌فرد همچنان بر تصمیم خود مبنی بر کناره‌گیری از سمتش تأکید داشته باشد، او چه تصمیمی خواهد گرفت؟»، عنوان کرد:

قطعاً انصاری‌فرد به کارش ادامه خواهد داد. من فقط می‌توانم بگویم تمام تلاش مجموعه فوتسال این است که ایشان بازگردد. من فعلاً فقط جوابم این است. جز این هم پاسخ دیگری ندارم (با خنده).

آرش جابری در پایان تصریح کرد:

ما فعلاً امور جاری سازمان لیگ را انجام خواهیم داد. فردا و روز جمعه هم بازی‌های لیگ طبق برنامه برگزار خواهد شد و تأکید انصاری‌فرد هم بر این است که مسابقات طبق برنامه برگزار شود. اگر هم مشکلی باشد قطعاً با خود او هماهنگ خواهیم کرد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ