سرمربی تیم فوتسال مس سونگون : بدشانس بودیم اما از نتایج تیم راضی هستیم


اسماعیل تقی‌پور، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ایران تأکید کرد، این تیم در مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا با بدشانسی دست به گریبان بوده است. نوشته سرمربی تیم فوتسال مس سونگون : بدشانس بودیم اما از نتایج تیم راضی هستیم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون : بدشانس بودیم اما از نتایج تیم راضی هستیم

اسماعیل تقی‌پور : تیم ما با بدشانسی دست به گریبان بوده است
نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۲۲:۳۰

اسماعیل تقی‌پور، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ایران تأکید کرد، این تیم در مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا با بدشانسی دست به گریبان بوده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم فوتسال مس سونگون ایران با برتری ۳ بر ۲ مقابل بانک بیروت لبنان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا، به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها راه یافت.اسماعیل تقی‌پور پس از این بازی صحبت کرد. اسماعیل تقی‌پور گفت:

کیفیت دیدارها بالا رفته است و کشورهایی چون ژاپن و لبنان روی پیشرفت فوتسال تمرکز کرده‌اند. امسال کمی بدشانس بودیم، چون دو بازیکن خود را به دلیل مصدومیت از دست دادیم، اما از نتایجی که کسب کردیم، راضی هستیم.

الکساندر دسوزا، سرمربی تیم بانک بیروت لبنان نیز پس از شکست شاگردانش اظهار داشت:

می‌دانستیم که این مسابقه سخت خواهد بود، اما در نیمه اول خوب بازی کردیم. این شکست برای ما به منزله پایان کار نخواهد بود. تلاش کردم که تاکتیک تیم را در طول مسابقه تغییر دهم، اما با این وجود نتوانستیم پیروز شویم.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ