سید حسن نصرالله با ظریف اعلام همبستگی کرد


بیروت- ایرنا- سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان با ارسال پیامی به وزیر خارجه ایران، ضمن محکومیت تحریم‌های آمریکا علیه محمد جواد ظریف هبستگی خود را با وی اعلام کرد.

تبليغ

به گزارش شبکه المنار لبنان، دبیرکل حزب الله لبنان در پیام خود خطاب به ظریف گفت: من و برادرانم همبستگی خود را با شما اعلام می‌کنیم، شما صدای رسا در همه محافل بین‌المللی و سخنگوی حق در برابر طاغوت‌های جهان هستید.

سید حسن نصرالله در پیام خود خطاب به وزیر خارجه ایران افزود: زمانی که آمریکا شما را تحریم کرد و با این کار در واقع شما را در فهرست افتخار آمیز قرار داد، من و برادرانم تصمیم گرفتیم با ارسال پیام، همبستگی و مراتب احترام خود را به شما اعلام کنیم، اما من ترجیح دادم این پیام را تا امروز یعنی چهاردهم ماه جاری میلادی به تاخیر بیندازم؛ روزی که در آن مقاومت لبنان با حمایت و کمک کامل جمهوری اسلامی ایران، آمریکا و اسرائیل را در جنگ 33 روزه در سال 2006 شکست داد.

وی همچنین تصریح کرد: "جان بولتون" مشاور امنیت ملی کاخ سفید که نظام جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند، در طول زندگی اش نتوانست در هیچ زمینه‌ای به پیروزی برسد.

سید حسن نصرالله افزود: آمریکا در سال 2006 در برابر مقاومت در یک کشوری با مساحت کوچک مانند لبنان شکست خورد، پس چگونه می‌تواند در برابر یک کشور قدرتمند منطقه، ملت واحد و رهبر بزرگ آن قرار بگیرد.

وی تاکید کرد: آنها به دنبال تحریم و دور کردن شما بودند، اما حضور شما قوی‌تر و موثرتر شده است و به خواست خداوند به عنوان مدافع مظلومان و مستضعفان و جبهه مقاومت باقی خواهید ماند.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ