مرد کرمانشاهی آشنا نزدیک همسرش را به مکانی خلوت برد / پرونده ای هولناک


حوادث رکنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری که مرتکب قتل یکی از بستگان نزدیک همسرش شده بود، خبر داد.

تبليغ

سرهنگ محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: به دنبال وقوع قتل جوانی ۳۲ ساله در کوه‌های اطراف اسلام آبادغرب با سلاح گرم، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او ادامه داد: در همین رابطه کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان اسلام آبادغرب و ماموران پاسگاه کله جوب تحقیقات گسترده خود را برای دستگیری قاتل آغاز و با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه وی شدند.

آمویی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی غافلگیرکننده موفق شدند قاتل فراری را که در یکی از محله‌های شهر اسلام آبادغرب مخفی شده بود، دستگیر کنند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه یادآور شد: متهم دستگیر شده که فردی ۶۰ ساله است در بازجویی‌ها به قتل خواهرزاده همسرش اعتراف و انگیزه اش از این کار را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

او با اشاره به بازسازی صحنه قتل، از معرفی قاتل دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

آمویی در پایان با توصیه به رعایت خویشتن داری، از شهروندان خواست تا مشکلات خانوادگی خود را از طریق دادگاه‌های خانواده رفع و برای دریافت مشاوره‌های لازم به مراکز مشاوره کلانتری‌های سطح استان مراجعه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ