قدرت قابل‌توجه لینکلن آویاتور هیبریدی 2020


لینکلن آویاتور جدید یکی از دوست‌داشتنی‌ترین محصولات این برند در چند سال اخیر است. این شاسی‌بلند در نمایشگاه لس‌آنجلس 2018 معرفی شد و ظاهر و کابین ظریف آن توجهات زیادی را به خود جلب کرد. لینکلن به تازگی قدرت این شاسی‌بلند را ارتقا بخشیده و همان‌گونه خواهید دید مدل هیبریدی آویاتور با قدرت قابل‌توجهی تولید... The post قدرت قابل‌توجه لینکلن آویاتور...

تبليغ

لینکلن آویاتور جدید یکی از دوست‌داشتنی‌ترین محصولات این برند در چند سال اخیر است. این شاسی‌بلند در نمایشگاه لس‌آنجلس 2018 معرفی شد و ظاهر و کابین ظریف آن توجهات زیادی را به خود جلب کرد. لینکلن به تازگی قدرت این شاسی‌بلند را ارتقا بخشیده و همان‌گونه خواهید دید مدل هیبریدی آویاتور با قدرت قابل‌توجهی تولید خواهد شد.


لینکلن در زمان رونمایی از آویاتور اعلام کرده بود مدل گرند تورینگ را به‌صورت سفارشی با قوای محرکه‌ی هیبریدی هم عرضه خواهد کرد. این مجموعه از یک پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3 لیتری توئین توربو و واحد الکتریکی تشکیل شده و طبق اعلام شرکت قدرت 450 اسب بخاری خواهد داشت. البته حالا و پس از انجام تست‌های گوناگون مشخص شده که قدرت این خودرو 494 اسب بخار خواهد بود و به این ترتیب آویاتور به یکی از قوی‌ترین شاسی بلندهای لوکس و میان سایز تبدیل خواهد شد.


این مدل هیبریدی تنها نسخه ای از آویاتور نیست که با افزایش قدرت مواجه می‌شود. نسخه‌ی استاندارد نیز از پیشرانه‌ی یاد شده استفاده کرده و قدرت 400 اسب بخاری دارد. این قدرت تغییری نکرده اما گشتاور آن به 563 نیوتون متر رسیده است.


اما این آمار و ارقام چه تأثیری روی پرفورمنس دارند؟ با قدرت حدود 500 اسب بخاری انتظار می‌رود مدل هیبریدی یک شاسی‌بلند سریع باشد و بتواند برخی از محصولات پرفورمنس و عضلانی را شرمنده کند. در آینده شاهد انتشار تست‌های تخصصی این خودرو در پدال خواهید بود و از توانایی‌های این خودروی جذاب بیشتر خواهید شنید.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ