اولین جلسه گرامیداشت واقعه هشتم شهریور و روز ملی مبارزه با تروریسم در شهرکرد برگزار شد


مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با تبریک دهه‌ی با عظمت امامت و ولایت و اشاره به سالروز حماسه دلوار گفت: مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر، در سراسر استان برگزار خواهد شد.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، علی گرجی در اولین جلسه برنامه‌ریزی گرامیداشت شهدای دولت و روز ملی مبارزه به تروریسم، اظهار داشت: تبیین چهره منافقان و گروهک‌های وابسته به استکبار جهانی، بازشناسی اندیشه شهیدان رجایی و باهنر و تبیین علل و انگیزه وقوع حادثه ۸ شهریور، بیان پیامدهای فاجعه ۸ شهریور و روشنگری برای نسل جوان از جمله اهداف ویژه برنامه‌های این ایّام است.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بازشناسی اندیشه‌های شهیدان رجایی و باهنر را از دیگر اهداف بزرگداشت هفته دولت برشمرد و گفت: شهیدان رجایی و باهنر در طی سی روز چنان اقداماتی داشتند که همچنان در اذهان عمومی باقی مانده است و نیاز است مجددا اندیشه‌های این بزرگواران بازشناسی شود.

وی پایبندی به اصول اسلامی و انقلاب را از مهم‌ترین شاخصه‌های شهیدان رجایی و باهنر دانست و گفت: شهیدان با دفاع بی‌منت از محرومین، ساده زیستی، دقت در نحوه استفاده از بیت‌المال، مردم داری و مهرورزی، مقابله با فساد، تبعیض و بی‌عدالتی جاودانه شدند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری در ادامه از برگزاری سالگرد شهیدان رجایی و باهنر در سی و یک نقطه استان خبر داد و اظهار داشت: این مراسم روز پنجشنبه ۷ شهریور۱۳۹۸ از ساعت ۱۰ صبح با عنوان «ایران بزرگترین قربانی تروریسم» با سخنرانی دکتر محمدجواد هاشمی‌نژاد در مهدیه مصلای امام خمینی(ره) برنامه‌ریزی شده است.

به گفته وی برگزاری کلاس معارف مدیران استان در تپه نورالشهداء بمنظور بزرگداشت سیره شهیدان رجایی و باهنر و برگزاری مراسم در سه مسجد شهرکرد و ۹ ویژه‌برنامه در ۹ شهرستان و ۹ مسجد از دیگر برنامه‌های این ایّام است.

۴۶

کد خبر 1289526


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ