3200 طرح عمرانی سپاه در آذربایجان‌غربی افتتاح شد


ارومیه- ایرنا- فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) گفت: سه هزار و 200 طرح عمرانی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آذربایجان‌غربی افتتاح و یکهزار و 250 طرح دیگر با مشارکت کمیته امداد و بهزیستی این استان کلنگ‌زنی شد.

تبليغ

سردار سرتیپ دوم پاسدار ضیاالدین حزنی روز چهارشنبه در آیین افتتاح و کلنگ‌زنی این طرح‌ها با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حسینیه ثارالله ارومیه، افزود: احداث یکهزار واحد مسکونی مددجویی با همکاری بهزیستی استان از مردادماه آغاز شده و حمایت از بیماران و نیز کمک به ایتام از دیگر طرح‌هایی است که توسط معاونت مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی قرارگاه در دست اجراست.

وی ادامه داد: قرارگاه حمزه با بهره‌مندی از توان و اعتبارات موجود و با لبیک به فرمان ولی امر مسلمین اقدامات ارزشمند و جهادی را به منصه ظهور رسانده که از جمله آن‌ها افتتاح و کلنگ‌زنی این طرح هاست.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) مرمت مدارس، راهسازی و پل سازی را از جمله این پروژه‌ها عنوان کرد و گفت: اجرای پنج پروژه کلان در قالب طرح کرامت در حاشیه شهرهای ارومیه، خوی و مهاباد، احداث ۱۲۰ پروژه با پوشش ۲۰۰ روستا اعم از بیمارستان صحرایی و پروژه‌های مختلف حمایت از زنان سرپرست خانوار، حمایت مالی از ایتام و بیماران صعب‌العلاج از دیگر برنامه‌های محرومیت‌زدایی در استان است.

وی با تاکید بر اینکه لبیک گفتن به فرمان رهبر انقلاب اسلامی در خصوص محرومیت‌زدایی هدف اصلی از این خدمات‌رسانی است، اضافه کرد: قرارگاه حمزه (ع) با همکاری دستگاه‌های مختلف نسبت به ارائه خدمات جهادی به مردم مناطق محروم آذربایجان‌غربی اقدام می‌کند.

سردار اوصانلو تاکید کرد: قرارگاه حمزه تحت تاثیر شرایط جغرافیایی و اقلیمی دارای اهمیتی راهبردی است و با ایفای نقش بی‌بدیل در حوزه‌های سخت و نرم برای حفظ تمامیت ارضی و رسیدن به اوج صلابت و اقتدار تلاش می کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز/ چهارشنبه/ برای افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی و بازدید از مناطق مرزی آذربایجان غربی وارد ارومیه شد. ۹۹۱۸/۳۰۷۲تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ