طراحی داخلی کافه دسر DYCE با رنگ های پاستلی


این

تبليغ

این کافه دسر با سبکی مدرن توسط گروه طراحی FormRoom در لندن به تازگی طراحی و اجرا شده است. نمای فیروزه ای روشن ، توجه را از خیابان به خود جلب می کند و مشتریان را برای ورود به کافه مجذوب می سازد.

در فضای داخلی کافه، با الهام از سورئالیسم سالوادور دالی، فضا داری دیوارهای صورتی ملایم در ترکیب با عناصر آبی روشن و هلویی می باشد. صندلی های با طرح موج تجربه فضایی متفاوت و کاربردی ایجاد کرده ضمن اینکه با استفاده بهینه از فضا فضای کافی برای نشیمن را مهیا ساخته است.

روی دیوار صورتی رنگ دو صندلی الهام گرفته از Bubble Tea برای جذاب شدن قرار گرفته و نشانه های بصری در سراسر فضا در تقلید از موج های بستنی تکرار شده است همینطور گوی های صورتی مانند آب نبات های رنگی در کنار صندلی ها به کار رفته و تمامی عناصر از گوی های صورتی رنگ گرفته و به کارگیری رنگ های پاستلی یادآور دسر ها و در هماهنگی با تعریف این کافه دسر می باشند .

پانل های فلزی راه راه در جلوی پیشخوان، جلوه ای جالبی در فضا ایجاد کرده و نصب آینه های چشمگیر و به کارگیری آینه های محدب و مقعر در سقف فضا را بسیار چشمگیر و متفاوت ساخته و روشنایی های سقفی نیز با آن ترکیب شده است.

حباب های موجود از محصولات اصلی DYCE می باشد و تم رنگ مشکی با ایجاد کنتراست جلوه ویژه ای به فضا بخشیده است همینطور انعکاس تصاویر بر سقف جلوه بصری متفاوتی در فضای داخلی ایجاد کرده است.

تحریریه دکوبوم

منبع: contemporistتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ