موشک باران حماس علیه صهیونیستها


یحیی سنوار از رهبران ارشد جنبش مقاومت فلسطین، حماس در سخنانی خطاب به صهیونیستها از هر گونه اقدامی علیه مردم فلسطین نوار غزه هشدار داد.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پرس تیوی، یحیی سنوار از رهبران ارشد جنبش مقاومت فلسطین، حماس در سخنانی خطاب به صهیونیستها از هر گونه اقدامی علیه مردم فلسطین نوار غزه هشدار داد. وی گفت: صهیونیستها با کوچکترین اشتباهی با بارانی از موشک های حماس مواجه خواهند شد.

سنوار با حضور در جمع خانواده های فلسطینی در شهر خان یونس گفت: اسرائیلی ها باید بدانند که حماس توان موشکی خود را به حدی رسانده است که در یک لحظه می تواند بارانی از موشک های بالستیک را بر سر صهیونیستها آوار کند.

وی گفت: اگر اسرائیل بخواهد عملیات نظامی در نوار غزه اجرا کند مطمئن باشد که با مقاومت شدید مردم فلسطین این منطقه روبرو خواهد شد. ما صدها موشک را در یک لحظه شلیک می کنیم.

صهیونیستها از سال 2007 تا کنون نوار غزه را به خاطر حضور جنبش حماس محاصره کرده اند به طوری که زندگی و شرایط اقتصادی مردم منطقه با مشکلات زیادی روبرو شده است.

بیشتر مردم فلسطین از زمان اشغال این سرزمین در سال 1948 توسط صهیونیستها به کشورهای دیگر عربی پناه برده و بخشی از آنها نیز در نوار غزه سکونت گزیده اند. تنها امسال 305 فلسطینی با گلوله مستقیم صهیونیستها کشته شده اند.

پایان پیام/42


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ