لحظه به لحظه با نقل و انتقالات تابستان 2019 اروپا


پنجره نقل و انتقالات تابستانی انگلیس در فاصله 24 ساعت تا آغاز فصل جدید، بسته شد اما تیم های در دیگر لیگ های معتبر اروپایی هنوز سه هفته برای تقویت خودشان فرصت دارند.

تبليغ
لحظه به لحظه با نقل و انتقالات تابستان 2019 اروپا
سه شنبه, 22 مرداد 1398 ساعت 22:30
پنجره نقل و انتقالات تابستانی انگلیس در فاصله 24 ساعت تا آغاز فصل جدید، بسته شد اما تیم های در دیگر لیگ های معتبر اروپایی هنوز سه هفته برای تقویت خودشان فرصت دارند.

به گزارش "توپ 90"، در فاصله سه هفته تا پایان ماه آگوست، پنجره نقل و انتقالات تابستانی در انگلیس، برای دومین سال، پیش از شروع فصل جدید بسته شد. در آخرین روز، دو باشگاه لندنی آرسنال و تاتنهام بیشتر فعالیت را داشتند و با چند خرید خوب، تب و تاب روز آخر را زنده نگه داشتند؛ هرچند بزرگترین انتقالی که انتظار می رفت یعنی پیوستن پائولو دیبالا به تاتنهام به سرانجام نرسید.

آرسنالی ها با خرید داوید لوئیز سر و سامانی به وضعیت خط دفاعی شان دادند و تاتنهام هم جیووانی لوسلسو را برای تقویت خط میانی اش به خدمت گرفت.

از حالا تا پایان ماه آگوست، بازیکنان حاضر در لیگ برتر تنها می توانند به تیم هایی خارج از این لیگ بروند و البته با توجه به اینکه این باشگاه ها دیگر امکان خرید بازیکن تا ماه ژانویه را ندارند، بعید است به راحتی اجازه جدایی بازیکنی را بدهند. اما باشگاه های حاضر در لالیگا، بوندس لیگا، سری آ و لیگ 1 فرانسه همچنان در بازار حضور دارند و گرمای بازار نقل و انتقالات برای سه هفته دیگر ادامه خواهد داشت. با "توپ 90"، اتفاقات بازار نقل و انتقالات تابستانی 20-2019 را لحظه به لحظه دنبال کنید؛

سه شنبه 22 مرداد:

23:40: تاتنهام برای تمدید قرارداد کریستین اریکسن پیشنهاد جدیدی با حقوق دستمزد 80 هزار پوند به وی داده است (دیلی میل)

23:18: متئو دارمیان، مدافع ایتالیایی منچستریونایتد احتمالا تابستان بعد راهی اینتر خواهد شد (کوریره)

22:50: لوزانو، مهاجم مکزیکی تیم آیندهوون در آستانه انتقال به ناپولی قرار گرفته است (مارکا)

22:10: جلسه مدیران بارسلونا و پاری سن ژرمن بدون هیچ پیشرفت قابل توجهی در مورد انتقال نیمار به پایان رسید (موندو)

21:30: در صورت انتقال ادین ژکو به اینتر، رم برای خرید میلیک از ناپولی اقدام می کند (گاتزتا)

20:59: به نظر می رسد انتقال آنخل کوره ا، مهاجم اتلتیکومادرید به میلان قطعی شده باشد (کالچومرکاتو)

20:18: بعید است بایرن مونیخ از نظر مالی توان خرید فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی بارسلونا را داشته باشد (مارکا)

19:30: شالکه قصد دارد برای خرید ریکاردو رودریگز، مدافع سوئیسی میلان اقدام کند (بیلد)

18:25: جوئل پریرا، دروازه بان منچستریونایتد، با امضای قراردادی قرضی به تیم هارتز در لیگ برتر اسکاتلند پیوست.

18:10: مدیر برنامه های فیلیپه کوتینیو برای مذاکره با پی اس جی امروز وارد پاریس شد. این بازیکن قرار است در پروسه بازگشت نیمار به بارسا راهی پی اس جی شود. (اسپورته اینتراتیوو)

18:00: رئال مادرید دیگر تمایلی برای جذب پوگبا ندارد و انتقال ستاره فرانسوی را باید منتفی دانست. (ال چیرینگیتو)

17:40: تیم اعزامی بارسا به پاریس امشب و پس از مذاکره با پی اس جی با خود نیمار نیز ملاقاتی خواهد داشت. (رادیو راک 1)

17:06: پی اس جی در مذاکرات با بارسا برای انتقال نیمار، تقاضای 250 میلیون یورو کرده است. (مارکا)

16:42: رم در حال مذاکره با لیورپول برای جذب دژان لوورن است. لیورپولی ها برای فروش او 15 میلیونپوند درخواست کرده اند. (دیلی میل)

16:10: تیمو ورنر ستاره لایپزیش جدی ترین گزینه جانشینی رودریگو در والنسیا است. (آاس)

15:55: منچستریونایتد حاضر است برای فروش پوگبا 160 میلیون یورو دریافت کند و احتمال جدایی ستاره فرانسوی هنوز وجود دارد. (میرر)

15:20: میلان پس از ناامیدی در جذب مودریچ حالا قصد دارد برای به خدمت گرفتن خامس و ایسکو اقدام کند. (گاتزتا)

14:30: دیاریو اسپورت نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا دقایقی پیش اعلام کرد که به احتمال زیاد، کار انتقال نیمار به بارسا همین امشب نهایی خواهد شد.

14:05: رودریگو مهاجم والنسیا با قراردادی 5 ساله به ارزش 55 میلیون یورو بعلاوه 5 میلیون یورو بندهای متغیر به اتلتیکو خواهد پیوست.

13:30: رسمی؛ ایوان پریشیچ ستاره کروات اینتر با قراردادی یک ساله و قرضی و بند خرید دائمی به بایرن مونیخ پیوست.

13:00 باشگاه رم از شانس بیشتری برای جذب مائورو ایکاردی ستاره اینتر برخوردار است. ناپولی و یوونتوس دیگر باشگاه‌های خواهان به خدمت گرفتن ایکاردی هستند (اسکای اسپورتز ایتالیا)

12:30 آژاکس پیشنهاد یک باشگاه که نامش فاش نشده برای جذب جوئل فلتمان ستاره خط دفاعی‌اش را رد کرده است ( دی تلگراف)

12:00 آث میلان از پاری سن ژرمن برای واگذاری دروازه‌بان خود جیان‌لوئیجی دوناروما تقاضای پرداخت 50 میلیون یورو کرده است (گل)

11:30 ایوان پریشیچ، ستاره اینتر با قراردادی قرضی به بایرن مونیخ خواهد پیوست ولی بایرن می‌تواند بعد از پایان یک سال او را با پرداخت 20 میلیون یورو به صورت دائمی به خدمت بگیرد (اسکای اسپورتز)

11:00 بایرن مونیخ با باشگاه بارسلونا برای جذب کوتینیو ستاره برزیلی این تیم به صورت قرضی وارد مذاکره شده است (موندو دپورتیوو)

10:30 ناپولی برای جذب فرناندو یورنته، ستاره سابق تاتنهام که در حال حاضر بازیکن آزاد است اقدام کرده (گل)

10:00 توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن امیدوار است در قرارداد احتمالی بارسا و پاری سن ژرمن بر سر نیمار، عثمان دمبله از بارسا به تیم او ملحق شود (le10sport)

دوشنبه 21 مرداد:

23:30: انتقال رافینیا، هافبک بارسلونا به والنسیا منتفی شده است (موندو)

23:10: میشل باسدوست، مهاجم اسپورتینگ مورد توجه لاتزیو قرار گرفته است (گاتزتا)

22:44: احتمال جابجایی دالبرت، مدافع کناری اینتر با بیراگی از فیورنتینا افزایش یافته است (سمپره اینتر)

22:13: لیورپول با آندی لونرگان، دروازه بان باتجربه و 35 ساله برای عقد قرارداد یک ساله به توافق رسیده است.

21:44: پائولو دیبالا، هافبک آرژانتینی یوونتوس در آستانه انتقال به پاری سن ژرمن قرار دارد (گاتزتا)

21:22: ممکن است یکی از بین ایوان راکیتیچ و یا آرتورو ویدال از بارسلونا راهی اینتر شوند (موندو)

20:44: یوونتوس قصد دارد برای جذب کریستن اریکسن، هافبک دانمارکی تاتنهام با این بازیکنن برای انتقالی آزاد در تابستان بعد به توافق دست یابد (دیلی میل)

20:13: احتمال انتقال دنیله روگانی، مدافع ایتالیایی یوونتوس به رم با رقم 25 میلیون یورو در حال افزایش است (گاتزتا)

19:30: ممکن است فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی بارسلونا در روزهای پیش رو با قراردادی قرضی راهی بایرن مونیخ شود (آ.اس)

18:25: مذاکرات بین بارسا و پی اس جی برای انتقال نیمار پیشرفت داشته و اختلاف دو طرف بر سر شیوه انتقال است. پی اس جی حاضر است کوتینیو بعلاوه 100 میلیون یورو را بپذیرد ولی بارسا قادر به پرداخت 100 میلیون یورو نیست. رئال هم ابتدا باید بیل، ماریانو و خامس را بفروشد و سپس آمادگی لازم برای جذب نیمار را خواهد داشت. رئالی ها تا پایانی ماه اگوست برای جذب نیمار تلاش خواهند کرد. (ال چیرینگیتو)

17:20: امره جان یک سال پس از پیوستن به یوونتوس در آستانه جدایی از این باشگاه قرار دارد. (توتواسپورت)

17:10: باشگاه آینتراخت فرانکفورت اعلام کرد که برخلاف شایعات، هیچ پیشنهاد رسمی برای آنته ربیچ مهاجم کروات خود دریافت نکرده است. (بیلد)

16:25: رئال بتیس جدیدترین تیم خواهان ماریانو دیاز مهاجم رئال است. او پس از بورخا ایگلسیاس، پلان B سبزپوشان محسوب می شود. (مارکا)

16:00: ایوان پریشیچ وارد مونیخ شده تا قراردادش با بایرن را امضا کند. بایرن برای سال اول که قرضی خواهد بود، 5 میلیون یورو به اینتر پرداخت می کند و بند خرید دائمی او نیز 25 میلیون یورو است. (بیلد)

15:50: رسمی: پدرو پورو مدافع میانی سیتی که هفته پیش از جیرونا به خدمت گرفته شده بود، قرضی به رئال وایادولید پیوست.

15:17: موناکو حاضر شده تا 40 میلیون یورو بند فسخ قرارداد ایسام بن یدر مهاجم فرانسوی سویا را فعال کند. (اکیپ)

15:02: بایرن مونیخ تحرکات اولیه برای جذب فیلیپه کوتینیو از بارسا را شروع کرده است. (موندودپورتیوو)

14:35: آندری لونین دروازه بان سوم رئال به صورت قرضی راهی رئال وایادولید خواهد شد. (مارکا)

14:20: رودریگو موره نو مهاجم ملی پوش والنسیا هدف جدید اتلتیکو مادرید است. اتلتیکو برای جذب او 60 میلیون یورو پیشنهاد داده ولی والنسیا به کمتر از 80 میلیون یورو راضی نیست.

14:04: رسمی؛ اینیاکی ویلیامز ستاره سیه چرده بیلبائو که هدف چند تیم بزرگ در نقل و انتقالات بود، قراردادش را تا 2028 تمدید کرد و بند فسخش نیز 135 میلیون یورو تعیین شده است.

13:00 مارکو وراتی، ستاره ایتالیایی پاری سن ژرمن می‌گوید مایل است نیمار در پاری سن ژرمن بماند و قید انتقال به بارسلونا را بزند (گل)

12:30 سرژ اوریه، مدافع تاتنهام در تلاش است با فشار آوردن بر این باشگاه مدیران تاتنهام را راضی کند اجازه ترک باشگاه را برای او صادر کنند (گاردین)

12:00 ایروینگ لوزانو، ستاره مکزیکی باشگاه آیندهوون در آستانه انتقال به باشگاه ایتالیایی ناپولی قرار دارد (آیندهوونز داگ‌بلاد)

11:30 زنیت سنت‌پترزبورگ به دنبال جذب جیمز فارست، وینگر باشگاه اسکاتلندی سلتیک است و برای او پیشنهادی 12 میلیون پوندی ارائه داده است (سان اسکاتلند)

11:00 دژان لوورن که شایعات زیادی درباره انتقال او به رم مطرح شده در آستانه خروج از لیورپول و پیوستن به این باشگاه ایتالیایی است (گل)

10:30 فیلیپ کوتینیو که شایعات زیادی درباره خروجش از بارسلونا در تابستان جاری مطرح بود به گزارش مارکا در این تیم ماندگار شده است (مارکا)

10:00 والنسیا به جذب رافینیا، هافبک بارسلونا نزدیک شده و او احتمالا با قراردادی 10 میلیون یورویی راهی والنسیا خواهد شد (اسپورت)


یکشنبه 20 مرداد:

18:42: پی اس جی برای فروش نیمار به رئال مادرید و اگر این باشگاه قصد معاوضه داشته باشد، لوکا مودریچ را درخواست خواهد کرد. (تایمز)

18:17: اگر جیوانی سیمئونه از فیورنتینا جدا شود سران باشگاه قصد دارند ماریو بالوتلی را جایگزین او کنند. (تایمز)

17:51: ناپولی و موناکو از جذب آندره سیلوا مهاجم میلان منصرف شدند. او فصل قبل قرضی برای سویا بازی می کرد. (کوریره)

17:15: با پیوستن نیمار به رئال یا بارسا، مسیر برای انتقال دیبالا به پی اس جی، ایکاردی به یووه، ایگواین به رم و ژکو به اینتر هموار خواهد شد. (گاتزتا)

16:51: مانگالا مدافع بلژیکی سیتی در آستانه بازگشت به والنسیا قرار دارد. او فصل 17-2016 قرضی برای این تیم بازی می کرد. (گل)

16:20: کار انتقال گرت بیل به بایرن مونیخ وارد فاز نهایی خود شده است. (مارکا)

15:52: سویا برای جذب برگوین ستاره پی اس وی آیندهوون، پیشنهادی 25 میلیون یورویی ارائه داده است. (استادیو دپورتیوو)

15:20: دانی فان دبیک تایید کرد که مذاکرات آژاکس و رئال برای انتقال او همچنان در جریان است. (دی تلگراف)

14:50: منچستریونایتد در آخرین روز نقل و انتقالات انگلیس پیشنهادی 27 میلیون یورویی برای جذب دنی اولمو ستاره اسپانیایی دیناموزاگرب ارائه داد که این پیشنهاد مورد قبول قرار نگرفت.

14:36: فیورنتینا در حال مذاکره با میلان برای جذب سوسو است. میلانی ها 30 میلیون یورو برای ستاره اسپانیایی می خواهند. (کالچومرکاتو)

14:05: ناپولی از جذب خامس رودریگز منصرف شد در حالی که رئال همچنان به دنبال یک تیم مناسب برای ستاره کلمبیایی است. (گاتزتا)

13:00 آنتونیو کونته، سرمربی اینتر می‌گوید مطمئن است روملو لوکاکو به سرعت در این تیم جا افتاده و برای این تیم به ستاره‌ای درخشان تبدیل خواهد شد (گل)

12:30 عمر توپراک، مدافع بوروسیا دورتموند با قراردادی قرضی به مدت یک فصل به باشگاه وردربرمن منتقل شد (باشگاه دورتموند)

12:00 مدیران نیوکاسل بر موضع قبلی خود پافشاری کرده و می‌گوید سرمربی قبلی‌شان رافا بنیتس در تابستان جاری این باشگاه را تنها به خاطر پول ترک کرده است (دیلی میل)

11:30 پل پوگبا به سرمربی منچستریونایتد، اوله گنار سولسشر اطمینان داده که در این فصل در رختکن شیاطین سرخ اختلافی بوجود نخواهد آورد و مشغول ایجاد تنش نخواهد شد(میرر)

11:00 کارلس آلنیا ستاره جوان بارسلونا می‌گوید نیمار باید پیشنهادهای رئال مادرید را فراموش کرده و پیش از شروع فصل جدید به بارسا ملحق شود (گل)

10:30 پیر امریک اوبامیانگ و الکساندر لاکازت در حال مذاکره با باشگاه آرسنال برای تمدید قراردادهای فعلی خود با این باشگاه هستند (سان)

10:00 دینامو زاگرب در تابستان جاری پیشنهاد 25 میلیون یورویی منچستریونایتد برای انتقال دنی اولمو بازیکن این تیم را رد کرده است (اسپورتسکه نووستی)

شنبه 19 مرداد:

18:17: رادامل فالکائو مهاجم کلمبیایی موناکو در استانبول حضور دارد و به زودی انتقالش به گالاتاسرای رسمی خواهد شد. (اکیپ)

18:00: داوید دخیا با وجود شایعات هنوز پیشنهاد فوق العاده یونایتد برای تمدید را قبول نکرده است. او تنها یک سال دیگر قرارداد دارد. (میرر)

17:50: ایسام بن یدر مهاجم سویا به احتمال فراوان راهی موناکو خواهد شد. او تلاش داشت راهی یونایتد شود ولی به هدف خود نرسید. (استادیو دپورتیوو)

17:20: دی لائورنتیس رئیس باشگاه ناپولی در جست و جوی راهی برای جذب ایکاردی از اینتر است. (توتواسپورت)

16:50: لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی امروز تایید کرد که مذاکرات بر سر جدایی نیمار در جریان است و بسیار هم پیشرفت کرده است. او نام مقصد بعدی نیمار را فاش نکرد. (مارکا)

16:14: لوکوموتیو مسکو و پی اس وی آیندهوون جدیدترین تیم های خواهان فرانک ریبری هستند. (بیلد)

15:40: پیشنهاد رم به اینتر برای جذب ایکاردی: 40 میلیون یورو بعلاوه ادین ژکو (ایل مساجرو)

15:30: پی اس جی تاکنون نه از بارسا و نه از رئال پیشنهادی رسمی برای نیمار دریافت نکرده است ولی خیلی زود پیشنهاد رئال به دست پی اس جی خواهد رسید و احتمال رسیدن به توافق نیز بالاست. (لوپاریزین)

15:15: اینتر با انتقال قرضی ایوان پریشیچ به بایرن مونیخ موافقت کرده و حالا پاسخ نهایی خود بازیکن باقی مانده است. بایرن برای یک فصل 5 میلیون یورو به اینتر پرداخت خواهد کرد و بند خرید نیز در قرارداد خواهد بود. (گاتزتا)

14:53: اتلتیکو همچنان امیدوار است رئال برلای انتقال خامس رودریگز پای میز مذاکره بیاید. درخواست رئال 50 میلیون یورو است ولی نمی خواهد ستاره کلمبیایی به اتلتیکو برود. (مارکا)

14:32: اینتر پس از جذب روملو لوکاکو همچنان در تلاش برای جذب ادین ژکو مهاجم بوسنیایی رم است. (کوریره)

14:17: پس از منتفی شدن انتقال دیبالا به تاتنهام، حالا یوونتوس قصد معاوضه او با ایکاردی را دارد. باید دید پاسخ اینتر چه خواهد بود. (گاتزتا)

13:00 رم با منچستریونایتد برای انتقال الکسیس سانچس به این باشگاه ایتالیایی با یک قرارداد قرضی یک ساله با یونایتد مذاکرات مقدماتی انجام داده است (تلگراف)

12:30 پاری سن ژرمن به بارسلونا اطلاع داده که حاضر است در ازای دریافت کوتینیو، نلسون سمدو و 50 میلیون پوند، نیمار را به باشگاه کاتالان واگذار کند (گل)

12:00 دژان لوورن ستاره لیورپول ممکن است به صورت قرضی به رم منتقل شود. مدیر برنامه‌های لوورن با نمایندگان باشگاه ایتالیایی مذاکره کرده است (توتو مرکاتو)

11:30 انتقال دانی فان دی بیک، ستاره آژاکس آمستردام به رئال مادرید متوقف شده و رئال تصمیم گرفته این انتقال را تابستان آینده عملیاتی کند (موندو دپورتیوو)

11:00 برندن راجرز، سرمربی لسترسیتی می‌گوید برای پر کردن جای خالی هری مگوایر که به منچستریونایتد ملحق شده ژانویه آینده یک دفاع وسط جذب خواهد کرد (لستر مرکوری)

10:30 ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا می‌گوید از پیوستن نیمار به تیمش مطمئن نیست و ترجیح می‌دهد روی بازیکنان فعلی‌اش تمرکز داشته باشد (گل)

10:00 مارکو سیلوا، سرمربی اورتون می‌گوید این تیم در طول تابستان برای جذب یک دفاع وسط دیگر تلاش کرده ولی موفق به این کار نشده (دیلی میل)

جمعه 18 مرداد:

22:28: ممکن است اینتر برای خرید سرگی میلینکوویچ ساویچ، هافبک 75 میلیون یورویی لاتزیو پس از فروش مائورو ایکاردی اقدام کند (گاتزتا)

21:45: لاس شونه با قراردادی 3 ساله و مبلغ 5.1 میلیون یورو از آژاکس به جنوا پیوست.

21:17: رئال مادرید دیگر از خرید پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد ناامید شده است (مارکا)

21:00: حکیم زیاش، ستاره مراکشی آژاکس قرارداد خود را تا سال 2022 با این تیم تمدید کرد.

20:15: لوکاس مورا ستاره برزیلی تاتنهام، قراردادش را تا سال 2024 با این باشگاه تمدید کرد.

19:30: ایوان پریشیچ تا 48 ساعت آینده برای انتقال به بایرن مونیخ به این تیم پاسخ خواهد داد. (گاتزتا)

18:45: مارتین اشکرتل مدافع اسلواک فنرباغچه به آتالانتا ایتالیا پیوست.

17:40: ایوان پریشیچ ستاره کروات اینتر گزینه جدید بایرن پس از مصدومیت شدید لروی سانه است. ( اسپورت 1)

17:10: رسمی؛ شینجی کاگاوا ستاره ژاپنی دورتموند به رئال ساراگوسا پیوست.

16:51: رم برای فروش انزونزی هافبک فرانسوی خود به رن یا لیون، مبلغ 25 میلیون یورو درخواست کرده است. (کالچومرکاتو)

16:20: دژان لوورن مدافع کروات لیورپول مورد توجه باشگاه رم قرار گرفته است. (گاتزتا)

15:54: رسمی؛ ماکسیمیلیان فیلیپ مهاجم دورتموند با قراردادی به ارزش 20 میلیون یورو به دینامو مسکو پیوست.

15:18: مارتین اشکرتل مدافع اسلوواک سابق لیورپول و حال حاضر فنرباغچه به آتالانتا ایتالیا خواهد پیوست. (کوریره)

14:50: نیمار به مدیران بارسا تا 29 مرداد مهلت داده تا پیشنهادی رسمی به پی اس جی ارائه دهند و در غیر این صورت راهی رئال خواهد شد. (موندودپورتیوو)

14:36: اولسن گلر سوئدی رم به صورت قرضی با بند خرید دائمی در آستانه انتقال به مون پولیه قرار دارد. (اکیپ)

14:17: شینجی کاگاوا ستاره ژاپنی سابق یونایتد و فعلی دورتموند به رئال ساراگوسا در دسته دوم فوتبال اسپانیا خواهد پیوست. (مارکا)

13:00 اهدای پیراهن شماره 9 اینتر به روملو لوکاکو، بازیکن جدید این تیم باعث شده احتمال خروج مائورو ایکاردی از اینتر جدی‌تر شود (گل)

12:30 ایلکای گوندوگان، ستاره آلمانی و ترک‌تبار منچسترسیتی قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد (باشگاه منچسترسیتی)

12:00 بایرن مونیخ با باشگاه اینتر میلان برای جذب ایوان پریشیچ بازیکن این تیم با یک قرارداد قرضی به توافق رسیده است (فدنرازورا)

11:30 باشگاه یوونتوس برای تمدید قرارداد خوان کوادرادو بازیکن این تیم آماده شده و قصد دارد پیشنهاد جدیدی به او ارائه دهد (کالچیو مرکاتو)

11:00 رادیوی اسپانیایی esRadio می‌گوید در حال حاضر هیچ باشگاهی به صورت فعال به دنبال جذب گرت بیل نیست و در مورد او تماسی با رئال مادرید گرفته نشده است (esRadio)

10:30 رنجرز به جذب برندن بارکر، بازیکن جوان منچسترسیتی نزدیک شده و او به زودی به این تیم اسکاتلندی ملحق خواهد شد (دیلی رکورد)

10:00 مارکا مدعی شد لوکا مودریچ با وجود شایعات اخیر تمایلی برای جدایی از رئال مادرید نداشته و در این تیم ماندگار خواهد شد (مارکا)

پنج شنبه 17 مرداد:

23:48: رسمی: داوید لوئیز، مدافع برزیلی چلسی، با انتقالی 10 میلیون یورویی به آرسنال پیوست.

20:30: رسمی: رایان سسنیون وینگر جوان فولام با قراردادی ۶ ساله به ارزش ۲۵ میلیون پوند به #تاتنهام پیوست.

20:25: رسمی: دنی درینک واتر هافبک چلسی با امضای قراردادی قرضی تا پایان فصل به تیم برنلی پیوست.

20:20: رسمی: جیووانی لو سلسو، هافبک آرژانتینی پاری سن ژرمن، با انتقال قرضی یک ساله به تاتنهام پیوست

20:13: رسمی: منچسترسیتی، اسکات کارسون، دروازه بان دربی کانتی را با قراردادی قرضی و یک ساله به خدمت گرفت

20:00: رسمی: اندی کارول که در پایان فصل گذشته از وستهام جدا شد، با انتقالی آزاد به نیوکاسل پیوست

19:30: آلبیان آجتی مهاجم سوئیسی با قراردادی به ارزش 8.7 میلیون یورو به وستهام پیوست.

19:25: رسمی؛ روملو لوکاکو ستاره منچستریونایتد با قراردادی به ارزش 73 میلیون پوند به اینتر پیوست.

18:55: رسمی؛ ایسماعیلا سار مهاجم رن فرانسه به واتفورد سیتی پیوست.

18:25: کار انتقال رایان سسنیون دفاع چپ فولام به تاتنهام با 25 میلیون پوند تمام شده است. (دیلی میل)

17:45: باشگاه آرسنال پیشنهاد جدید اورتون برای الکس ایووبی را هم رد کرد. (اکسپرس)

17:36: اسپورتینگ لیسبون با انتقال برونو فرناندز به منچستریونایتد مخالفت کرد. او در اولین بازی لیگ پرتغال برای این باشگاه به میدان خواهد رفت. (اوژوگو)

17:22: زوانومیر بوبان مدیر فنی میلان هرگونه شایعه انتقال مودریچ به این باشگاه را تکذیب کرد. (گاتزتا)

17:00: اگر در نهایت دیبالا از یوونتوس جدا شود، کریستیانو رونالدو خامس رودریگز را بهترین جانشین برای او می داند. (توتواسپورت)

16:52: مارکوس روخو مدافع آرژانتینی منچستریونایتد راهی بندر لیورپول شده تا قراردادش با اورتون را امضا کند. (دیلی میل)

16:39: پدرو پورو مدافع 19 ساله جیرونا به منچسترسیتی خواهد پیوست و سپس به رئال وایادولید قرض داده خواهد شد. (میرر


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ